Bu minik yavru kayıpmış arkadaşlar

Herbela

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2007
528
2
Bir sitede tesadüfen rastladım arkadaşlar bu kayıp ilanına ve her anne gibi benim de içim burkuldu. Dua ettim inşallah bulunur diye ama bundan daha fazlasını da yapabilirim diye düşündüm ve aklıma burası geldi.

Ben KK nın pozitif enejisine güveniyorum. Nice arkadaşlarımız bizim dua ve temennilerimizin de etkisiyle içinde bulundukları sıkıntılardan kurtuldular hepimiz şahitiz. İnşallah Egehan da bulunacak ve anne ve babasının yüreğine su serpilecek. Hepimiz dikkat edelim ve dualarımızı esirgemeyelim bu minik kuştan.

Ve eğer Egehan ı gerçeten kötü niyetli kişiler kaçırdıysa bütün beddualarımız onların ve onlar gibilerin üzerine olsun.

BÖYLE ÖNEMLİ BİR MAİLİ FARKEDEREK OKUDUĞUNUZ İÇİN ÖNCELİKLE TEŞEKKÜRLER. GLOBAL DÜNYANIN STRESİ ALTINDA KÖRELMİŞ DUYGULARIMIZ, , NE YAZIK Kİ, BÖYLE KÖTÜ OLAYLAR YAKININIZDAN BİRİNİN BAŞINA GELDİĞİNDE ORTAYA ÇIKIYOR. LÜTFEN SİZ DE BU DURUMA KAYITSIZ KALMAYIN VE HERGÜN ONLARCA ATTIĞINIZ MAİLLERDEN BİRİNİ EGEHAN İÇİN İLETİN. NE KADAR ETKİLİ OLABİLİRİZ DİYE SORGULAMAKTANSA NE KAYBEDERİZ VE NE KAZANIRIZ DİYE DÜŞÜNMEK SANIRIM EN İYİSİ...

AMASYA Merkeze bağlı Sarayözü köyü'nde 18.06.2008 tarihinde evinin önünde

5-10 dk içinde kaybolan 2.5 yaşındaki Egehan'dan O GÜNDEN BERİ HABER

ALAMIYORUZ!! (kayboluşundan bir gün önce çekilmiş olan fotoğrafları aşağıda

bulunmaktadır)

İstanbul'da oturan, yaz tatili ve düğün için memleketlerine giden aile artık onun kaçırıldığını düşünmeye başladı.

Sivil savunma ekipleri, jandarma ve akut tarafından gece gündüz yapılan arama çalışmalarına son verildi.

Küçük bir köy olan Sarayözü' nde herkesin birbirini tanıdığını siz de tahmin edersiniz. Yapılan aramalarda bulunamadığı için geriye tek ihtimal kalıyor, kaçırılmış olabilir. Köyde son günlerde birkaç yabancının

bulunuyor olması ve o günden sonra onların da görünmeyişleri akla ne yazıkki kötü şeyler getiriyor.

Çevre illere de dağitilan ilanların dışında tüm Türkiye ' ye bu durumu bildirmeye çalışıyoruz son bir umutla!

LÜTFEN SİZLER DE YARDIMCI OLUN VE BU MAİLİ TANIDIĞINIZ HERKESE İLETİN ,

MİNİK EGEHAN' I BULALIM!!

İRTİBAT TELEFONU:

SERDAR ÇIPLAK: 0535 368 05 74

EV: 0358 224 01 00

E-POSTA: egehanciplak@hotmail.com

n1461080811_42594_3290.jpg

n1461080811_42593_2906.jpg

n1461080811_42592_2537.jpg

n1461080811_42591_2160.jpg

ay ıcım acıdı allah kımseye yasatmasın ınsallah bulunur allahım ya cok üzüldüm bu konuyu hep güncel tutalım arkadaslar

ALLAHim yavrucagi ailesine bagislasin..kötü insanlar ile karsilastirmasin..!! cok üzüldüm yaaa...ALLAH kimseye böyle birsey yasatmasin..!! AMIN :Saruboceq:

Kızlar beni şaşırtmadınız, süpersiniz... Konuyu güncel tutmakta fayda var hakikaten. Her okuyan içten bir kez dilese bulunur inşallah.

haklısın cnm bizim kk kızları süper.insallah allahın iznıyla bulunur daha cok küçük ya

canım ilk resimi bursa özdilek kapısında görnüştüm çok üzüldüm dönüp dönüp resmine baktım inşallah bulunur ALLAHIM

evet televizyondan takip ediyordum çok telefon geldi ama netice alınamadı umarım en yakın zamanda bulunur.bir anne için en acı şey evladından ayrı kalmak.sağ salim kavuşurlar inş.

canım ilk resimi bursa özdilek kapısında görnüştüm çok üzüldüm dönüp dönüp resmine baktım inşallah bulunur ALLAHIM

Yaz dolayısıyla doğru dürüst haber izleyemediğim için ben ilk kez gördüm. Dualarım onunla. Tabbi Yaradan ın merhameti bizden daha büyük bu da tartışılmaz. Onun izniyle de bulunur bu yavru. Allah düşmanımın başına vermesin. Ölüm kadar zordur, belki daha acı bunu yaşayan bilir. Allah yaşatmasın.

Aslında bence çocuğun kaybolduğu köyde yabancı birileri varmış sonra onlarda kaybolmuşlar. Keşke onların robot resimleri de yayınlansa. Onlar mı kaçırdı bilinmez ama tek şüpheli onlar. Ortada cenaze de olmadığına göre nereye gider ki bu çocuk.

inşallah en kısa zamanda bulunur sağsalim.... çok üzücü bi olay allah kimseyi böyle bir olayla karşılaştırmasın.... tüm dualarımla en kısa zaman da bulunur....

bu resimleri nasıl başkalarına nasıl göndere biliriz

Resmin üzerine sol tıklayıp resmi farklı kaydet dersen resim bilgisayarındaki resimler klasörüne kopyalanır. Daha sonra posta yollarken ekle seçeneğinden dosyayı tıklayıp orda çıkan gözat penceresinden resmi bulup tamam ve başka ekle seçeneğini seçer ve gönderirsin canım.

BU ÇOCUĞUN RESMİNİ İLK İSTANBUL OTOGARDA GÖRDÜM AMASYADA KAYBOLDU FALAN YAZIODU EŞİMLE OKUDUK ÇOK ÜZÜLDÜK

SONRA TV DE GÖRMÜŞ EŞİM BENİ ÇAĞIRDI HEMEN AA OTOGARDAKİ RESİM DEDİM SONRA ARADAN BİRAS DAHA GEÇTİ GENE TV DE GÖRDÜK EEEE ŞİMDİDE KK DA GÖRDÜM DİOMKİ ACABA BU ÇOCUK BENİM YAKINIMDA Bİ YERLERDEMİ ALLAH FARKETMEMİ İSTİO DİOM KENDİ KENDİME ÇOK ÇIKTI KARŞIMA BU ÇOCUK CNM YA NASI DA TATLI Bİ ÇOCUK ALLAHIM İNŞ BULUNUR YARABBİM ÇOK ÜZÜLDÜM YAAAAA :nazar: senağlama senağlama senağlama

Allahim kimseye yasatmasin...insallah tez zamanda bulunur,icim acidi kayip ölümdende zordur eminim...

Sen canın gibi koru, pisliğin biri gelsin kaçırsın.

Allah anneciğine kavuşturur inşallah.

ah canım ya ALLAHIM İNŞALLAH BULUNUR YAVRUM ŞU MÜBAREK GÜNLEREDE ALLAH DUALARIMIZI KABUL EDER:Saruboceq: BULUNUR İNŞALLAH

insan bir an kendi çocuklarını düşünüp kadıncagızın yerine koruyor kendini ALLAH korusun çok zor inşallah yarabbim yüzlerini güldürsün bu ana babanın bulunsun minik egehan..............

allahim insallah bulunur bu sayfa mutlu bir sonla biter insallah .benimde bir tanidigimin 3 yasina girecekmisimis oglu kacirilmisti aklima o geldi cok oluyor bu cocuk kacirilmasi hayvanlar kucucuk masum cocuklarla ugrasiyorlar allah onlarin belasini versin