Bu Melegimde Gitti:((

umut_sevgim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
1.369
19
42
kızlar nerden nasıl baslasam bılmıyorum 3, hamılelıgım ılk haftasında kanamalar oldu sonra kesıldı derken dun dr gıttık kese hıc buyumemıs tahlıl yaptırdık degerler dusmus dr bana ılaclarını kes dusmesını beklemekten baska bı caremız kalmadı dedı sımdı ne yapsam bılmıyorum samsundan arkadaslar varsa lutfen bana bı dr ısmı versın sabahtan berı aglıyorum kısmet degılmıs hayırlısı degılmıs dıyorum mevlam kımsenın basına vermesın hamıle oldugumu duyunca sevınemedım bıle ellerımı koyup sevemedımm hep guzel dusundum ama bunuda kaybettımmm......ALAHIM BU SON NE OLSUN NE OLUR.....

Canım yaa detaylı bir araştırmaya girseniz bu 3. diyorsun çünkü? Çok geçmiş olsun...

canım bozma moralini lütfen ALLAH 'ım sabır versin.
iyi bir uzmanla görüş araştırsınlar neden bu şekilde oluyor.
sen yine her zamanki gibi güzel düşün güzel olsun
çok çok geçmiş olsun.

canım ya üzülme nasipte yokmuş.senin için hayırlısı buymuş.çok zor bir durum biz bulamıyoruz sen bulmuşsun kaybediyosun.allah sabır versin.seninki daha zor.üzülme herşeyin hayırlısı yeniden olur bebişin işallah.tez zamanda bebişine kavuşman dileğiyle.tabi bizde işallah.

çok üzüldüm canım çok geçmiş olsun allah sabrını versin inşallah tekrardan sorunsuz bir hamilelik geçirirsin..

canım çok üzüldüm yaa off..bence iyi bir arastırma yap kontrölden falan geç ya.gerçekten senin adına inanki çok ama çok üzüldüm ve kendimede çok sinir oldum şimdi...allahım ellerine almak nasip etsin bebeğini yarabbim nolur isteyenlerin kucağını sen boş bırakma.sen çok büyüksün isteyen herkeze bebek nasip et.AMİN

KIYAMAM CANIM YAAA.
ÇOK ÜZÜLDÜM ... NASİBDE YOKMUŞ DİYELİM.. AMA HIRPALAMA KENDİNİ LÜTFEN ...
RABBİM SABIRLAR VERSİN...

Canım çok üzüldüm geçmiş olsun allahım bol sabır versin sana .
Rabbim herşeyın hayırlısını versin

cok gecmis olsun insalah bu son olur canim kendini uzmemeye calis..Takdir-i ilahi yapacak bisey yok Allah im en kisa zamanda saglikli bebekler versin insallah sana ...

bence hemen araştırmalara başla testlerini yaptır çok geçmiş olsun üzülme belki bundan sonrakidir senin kollarına alacağın bebeğin inan

canım elden bişey gelmez demekki böylesi hayırlıymış belki bebeğin sakattı o yüzden düştü sabret ve bekle bi gün mutlaka sende kavuşucaksın yavruna allah sabır versin gerçekten çok zor

hic bir zaman ümidini kesme ve devam et inanki bir ğün bebeğini kucağına alacaksın daha cok ğencsin bir cok insan otuzlardan sonra anne olmaya karar veriyor ve her seyde bir hayır var ya bebeğini doğurupta kaybetsen böyle arkadaslarda var aramızda inanki o acıyı cok iyi bilirim ben bende öyle oldum ve ilk cocuğumuz 7 yıl sonra olmustu erken doğum yüzünden kaybetik ve sonraki kızlarım biri onuncu yılda öbürde bir yıl sonra ümidi kesme inanki sende bebeğini kucağına alacaksın

Rabbim gönlüne göre verir inşallah üzülme desemde boş ama daima hayırlısını dile ve demek ki bu benim için hayırlısıymış deyip kendini teselli et.Ben hep böyle dua ediyorum;

RABBİM HAKKIMDA HAYIRLI OLANI GÖNLÜME RAZI EYLE,GÖNLÜMDE OLANI DA HAKKIM DA HAYIRLI EYLE...

canım çok geçmiş olsun bu durumda ne denir bilmiyorum ki allah sabır versin yeni bebişinide bekletmeden sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım

canımm benim ahh be güzelimm anlamaz mıyım yaşadıklarını.senağlamagözyaşlarına boğuldum şimdi okuyunca.5 düşük yaşamış biri olarak sana sabret diyorum sabret canımın içi rabbim öyle bir anda imdada yetişiyoki üzülme diyemiyorum hiçbir işe yaramaz bilirim böyle laflar.sadece kendini toparlamaya çalış.zaman be arkadaşım zaman.. dilerim rabbimden birdaha yaşatmaz.dilerim rabbimden meleğin tekrar gelir ve çok sıkı sarılır sana bırakmaz annesini.Şeniz

canım üzülme lütfen.herşeyin hayırlısı.
ben samsundayım.benim doktorum doğumevinin doktoru ersan şener.genel cerrahdan gelme.olağanüstü müthiş bir doktor.çiftlikte muayenehanesi.çok da memnun kalacağına inanıyorum.çok yardımcı ve araştırmacı.istersen özelden cep ve normal numarasını verebilirim.

kızlar nerden nasıl baslasam bılmıyorum 3, hamılelıgım ılk haftasında kanamalar oldu sonra kesıldı derken dun dr gıttık kese hıc buyumemıs tahlıl yaptırdık degerler dusmus dr bana ılaclarını kes dusmesını beklemekten baska bı caremız kalmadı dedı sımdı ne yapsam bılmıyorum samsundan arkadaslar varsa lutfen bana bı dr ısmı versın sabahtan berı aglıyorum kısmet degılmıs hayırlısı degılmıs dıyorum mevlam kımsenın basına vermesın hamıle oldugumu duyunca sevınemedım bıle ellerımı koyup sevemedımm hep guzel dusundum ama bunuda kaybettımmm......ALAHIM BU SON NE OLSUN NE OLUR.....

seni çok iyi anlayabiliyorum ve acını yürekten paylaşıyorum burdaki birçok arkadaşımın bunu hissettiği gibi..annelik yolunda ilerlerken hayaller umutlar yıkılıyor..Allahım hiçbirimize bu duyguları yaşatmasın eğer yaşayanlar varsa sabır ihsan eylesin..sevgilerimle..senağlama

X