Kontakt Lens Bu lensleri nereden satın alabilirim?

maıl attım ınsallah cevap verırler begendıgım 4 lens var ama ıkı tanesını ıstedım szde bayılcaksınızzzzzzzzz ınsallh cvb verırlerrr

cnm siparişlerin gelince fotolarını koy da biz de alırız belki.bir de 2 lens fiyatı mı 16 euro???

renkleri custom lens gibi çok güzel yalnız lensin gerçek rengide böylemidir acaba ? Ulaşabildinmi canım bizede haber ver ulaşırsan ...

mirianaaa light hazel süper duruyor umarım fotolardaki gibidir bu lens
biraz custom lense benziyor ama fiyatı ucuz
fisfisfis

custum len ne///
bu sitedekiler super...boyle lens olurmu..
bosh lomb green ocean taktim // az once cikardim// gozlerimde batma kasinma bulanik gorme oldu;;;; daha once de 2 kere lens aldim hers seferinde bu sikayetler oldu farkli markalarda da/// siz nasil rahat ediosunuz lensle//ajda pekkan seren serengil surekli lens takiyo mesela,,,, nasil dayaniyolar anlamiorm,,,,,,, cap olarak 2 secenek vardi ben standart olani aldim.. acaba buyuk olnanimi amaliyim bu yuzden olabilirmi bu sorunlar

bukadar soru ve ugras yerıne doktora gıtmeyı denesen olmazmı canım bellıkı sende sorun var tamam 10 tane lens kullandıysak 2 sınde problem olurda hepsınnde varsa sorun sendedır alerjın vardır çapı uymuyordur

gozumu kirpina hareket edio lens kaiyi hafif/ bulanik goruorm// sirf capi kucukse bana bu sorunlar olurmu/////////////////tum sorun captan dolayi olabilirmi///capi yanlis olup capi degistirince bu sorunlari kalkan varmi aranizda////////////////

Bende çok beğendim ama ingilizcesi olan bi arkadaştan yardım istemek lazım ... Baktım baktım bişy anlamadım :sinifsinif:

bunlarda resimlerde kesin oynama var. bu derece doğal lensler henüz olmadı.
zaten ilk resimdeki kızın gözü açık renk. alttan belli oluyor.

hayal kirikligina ugratmak istemem ama photoshop'lu bu reismler
üstelik örnekteki kizin dogal göz rengi acik..
gözlere dikkat edin biraz kirpikler fln sürekli ayni sekilde demekki sadece renk degistirilmis 1 resim üzerinde..

tabiki zaten lens katalogları hep shoplu oluyor
belki buna yakınsa güzel olabilir ama deneyen yok sanırım ?

ya zaten reimler orjinal resim değilki bu apaçık ortada..
ama böyle bir resim koyduklarına göre lenslerinde bunlara yakın olduğunu düşünüyorm ben..
bukadar doğal olmasa bile yinede doğal bir lens bence..

ya zaten reimler orjinal resim değilki bu apaçık ortada..
ama böyle bir resim koyduklarına göre lenslerinde bunlara yakın olduğunu düşünüyorm ben..
bukadar doğal olmasa bile yinede doğal bir lens bence..

canım ne damarlı lensleri tanıtımlarında nasıl doğal ve güzel görüyoruz.
ben hiç inanmıyorum, bunların böyle göründüğüne...

miriana bitane ısmarlarsa bakalım nasıl bişeymiş
bide cok katalog var orda keske siseden görebilseydik :)

markasınıda anlıyamadımkı arastrayım yaaa ınglzcem super degılkı konusayım hem cok tutar bı kaptan arkdstan yardım ıstyım barii

cnm bunlar artırıcı lensler ..ne demek olduğnu açıklayım..renklı gözlerın rengını dahada açık göstermeye yarıyor yanı cnm umarım göz rengın koyu deıldır.yoksa hıııç bellı olmayacak gözunde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…