Bu kez Ümraniye sapığı... Başörtülü kadınları hedef alıyor...

Gecen site ye gelen hır araçtan Ada'm inip arkadaşıma dogru dönmüs ve masturbasuon hareketleri yapmaya başlamış. aralarında 50 metre falan varmış, yürüyüş alanında buluşacaktık. Arkadasın iki kopegi var benimde kopegim yanımdaydı yanlız benimkisinin görüntüsü biraz ürkünç :) ben farketmedim kopegimin tasması ni salmıştım, kızım hemen farkeder tuhaf insanları korkuttu Ada'mı adamin aracına binmesiyle gitmesi bir oldu. Serefsiz mahluklar doldu ortada iyice

Bu cok korkunç ya. Ben fazla pimpirikli bir insanım esim ise fazla rahat. Dogru olan benim yaptığım aslinda keşke olmasa

O civarda bulunanlar bu manyak yakalanana kadar daha bi dikkatli olsun... Gerçi bu yakalansa uygulanacak ceza ne derece caydırıcı olacaksa... Olsada manyak bir değil iki değil.

Özellikle dolmuş, asansörde yalnız olmamak gerekiyor. Goruntuler korku filmi gibi. Kadınları takip ediyor yalniz yakaliyor bu manyak. Elinde telefonla gezene de dikkat etmeli.. Fotoğraflar da çekiyor.

Cezası verilmiyor cezayı biz çekiyoruz işe bak!

Lütfen ihbar etmekten çekinmeyen.

Resmen kanım dondu bu nasıl bir sapıklık. Az evvel ekşi sözlükten Ümraniyede görüldüğü sokak caddeleri okudum resmen evimin olduğu sokakta görülmüş. Allah hepimizi korusun böyle sapıklardan

Geçenlerde dolmuşta yanımdaki adamın bir yandan mastürbasyon yaptığından ciddi anlamda çok şüphelendim ama "yok ya yapmıyordur" diye umursamadım.
Şimdi bunları gördükçe emin oluyorum, gerçekten yanımda mastürbasyon yapıyordu.
Keşke o kucağına attığı ceketi kaldırıverseymişim.

Böyle biriyle asansörede kaldığımı düşünemiyorum şuurum yerinden oynardı.

Eger birisi bana, eeeee tabi mini etek giyerse, short giyerse, erkegi tahrik ederse, basina böyle seyler gelir, gibi cümleler kurarsa yemin ediyorum ..... Anlayalimki ve beyinlerimize kaziyalimki, sapik her zaman sapikdir bunun acik giyindigi icin veya kapali giyindigi icin olmadigini artik - kötüde bir tecrübede olsa- cümle alem anladik.

Keşke güzel kızını o itin üstüne salaydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…