Bu kez Ümraniye sapığı... Başörtülü kadınları hedef alıyor...

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.299
42.836
Bu kez Ümraniye sapığı...
Ankara'daki sapığa benzer bir olay da İstanbul'da yaşanıyor...
Sitene Ekle

Ankara'da, otomobiliyle yanında durduğu genç kadınlara yol soran, bu sırada mastürbasyon yapıp görüntülerini de Twitter'da paylaşan sapık sosyal medyayı ayağa kaldırmış, ekşisözlükte de yakalanması için kampanya başlatılmıştı. Twitter'da çok sayıda farklı hesap açan zanlının paylaşımları adeta kan dondurdu, tepki çığ gibi büyüdü.

Zanlı D.K. kısa sürede Ankara Emniyeti tarafından yakalandı, hakim karşısına çıktı. Evli ve 1 kız çocuk babası olan adam ifadesinde "cinsel sorunlarım vardı" dedi, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BU KEZ Ümraniye SAPIĞI...

Bu duruma benzer bir sapıklığın da İstanbul'da yaşandığı belirtiliyor. İddiaya göre olay özellikle Ümraniye'de gerçekleşiyor.

Bir sapığın bu kez özellikle başörtülü kadınların görüntülerini çekip twitter'da paylaştığı belirtiliyor. Sapık, twitter'daki hesabından halk otobüsünde, iki koltuk ötede yaşlı bir teyze varken mastürbasyon yaptığını gösteren video paylaşmış.

Asansöre binen bir kadını takip ettiğine ve mastürbasyon yaptığına ilişkin görüntüyü yine twitter'dan paylaşmış.

Sapık, uzun süredir yolda, pazarda, otobüste, asansörde, kaldırımda,mağazada, kadınları videoya alıp görüntüleri twitter'dan paylaşıyor.

Ekşi sözlük'te Ümraniye'deki sapığı şikayet ediyoruz başlığı açıldı. Gelen bazı yorumlar şöyle:

-Bu videolar beğeni almış bir de... Sapkınlıkta çığır açtı sosyal medya. Şikayet edilsin elbet.

-Birincisini yakalattık çok güzel bir tepkiyle. Bence bu tip daha tehlikeli. Milleti asansörde kıstırıp arkasında mastürbasyon yapıyor. Kadının kaçışını görünce kanım dondu. Kesinlikle bu psikopatın da bulunması gerekiyor.

-Fotoğraflar ve videolar yine iğrenç. Anladığım kadarıyla bu şahıs istanbul'da yaşıyor, ama detaylı incelemeye midem kaldırmadı. Bu şahsı tanıyanlar da tanımayanlar da online ihbar yapsın rica ediyorum.

-Hem mail hem de ihbar yoluyla gerekeni yaptım, söz İstanbul polisinde.

-Hadi bunu yakalattık diyelim, peki bu sapıklığı beğenen o 90 kişiyi nasıl yakalatacağız?

-O değil de 6.500 takipçisi nasıl oluyor oğlum bence o takip edenleri, rtweet edip yorum yazanları da almalılar.
http://www.milliyet.com.tr/bu-kez-umraniye-sapigi--gundem-2177160/

Ya ben instagramda gordum. Minibuste adam seyini acmis yan tarafinda kapali kadin var. Hemen sikayet ettim, o fotografi begenenlerin de profillerine girip agzima geleni saydim sonra hepsini engelledim.
Sonra fotograflar kaldirilmisti, dmden atiyorum yazmisti bi de pislik. Bence tahmin ettigim kisi. Insallah yakalanir bu pislikte.

Ankara sapığı kadar ümraniye sapığıda da

çok tehlikeli ve iğrenç paylaşımlarda bulunmuş

onların paylaşımlarını beğenenler de onlar kadar sapık ruhlu

Türbanlılara takmış kafayı yaşlı genç fark etmeksizin

çekmiş çekmiş atmış twittera

Allah belasını versin böyle mahlukluk iğrençlik oluk mu insan olamaz bunlar

Bu sapıklar aynı zamanda potansiyel birer katil. Her erkeği kendileri gibi sandıkları için kendi kızlarına, karılarına, analarına, bacılarına yan gözle bakanı indiriveriyorlar aşağı. Ama su testisi su yolunda kırılır inşallah hakkından gelecek birileri çıkar bunun da karşısına.

Sonunda haber olmuş, taa dün açıldı bunun başlığı. Hatta gezdiği yerlerin haritasını çıkarttılar ekşi'de. Bunun diğerinden bir farklı noktası bir de önünde arkasında yürüyen kadınları çekip çekip koyuyor.

37 yıllık hayatımda türlü türlü sapık gördüm ; bu insanlar hep içimizdeler .Öyle alınlarında ben sapığım yazmıyor .
Sohbet muhabbet edip , ne kadar da efendi adam dediklerimiz bile çıkabiliyor .

Haberlerde uzunca süre konu olan bir kadına önce tecavüz edip , sonra öldüren pislik bizim evimize girmiş , oğlumla sohbet etmiş hatta saçını oksamış bir adamdı . Buranın en iyi çelik kapı ustasıydı , tamir için gelmişti . Eşimle sohbetlerini , oğlumu sevişini ... 1 sene geçmeden bu olaydan yakalanışını hiç unutmam .

Ankaradaki yakalandı , şimdi Ümraniyedeki de yakalanır , ya bunlar gibi niceleri . Ya bu paylaşımları zevkle takip edip beğenenler ...

Of diyorum of . Gözümüzü çevremize karşı 4 değil 444 açmalıyız . Dönem o dönem .

Aus kanım dondu oğlumun saçını oksamis falan dedin ya.o olay şu üniversiteli kızı öldüren sapık değil mi?

Hani bu sapiklarin kimliği tespit edilip göz altına alınıyor ya beğenenler de alınmalı çünkü aynı zihniyet.

psikolojisi bozulur insanın, valla ben okurken ürperdim

Yok kadesa , bizim ilçede yaşandı , evli çoluk çocuklu bir kadındı . Burası küçük yer , uzaktan kadını da tanıyorduk.

Bu tarz taciz, tecavüz , sapıklık gibi iğrenç başlıklar açıldığında hep aklıma gelir .

Hep içimizdeler , Allahım korusun ya .

Aus allah korumuş,okurken bile gerildim yani..

Rabbim korusun .

Sağol hanım .

Bende aklıma gelince ürperiyorum .

Ama burada anlatmak istediğim , gerçekten belli olmuyor . Bildiğin bir aile babası gibiydi .Oğlunu falan anlattı .

Ürpermemek mümkün değil,düşüsene evine gelen bir adam oturup sohbetediyorsun üstelik.
Kimin aklına gelir bunlar,yazık değilmi o çocuğa babası sapık diye çocuğa yüklenecekler..

Ay Allah korusunn.. ne feci bir durum . Mevlam korumuş sizi.

Aklı yok İşte. Aklı olsa yapar mı öyle şey ben bile çok az bildiğim halde fark ettim Ümraniyedeki bir iki görüntüyü. Hem akılsız hep sapık. Bizi bundan kurtaracak bir ceza alır umarım, onu takip edenler de korkar hiç değilse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…