bu kaşıntı ne ya

BEKLEYEN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2007
61
0
kızlar ne olur biri yardım etsin. okuyanınız vardır belki. ben ekimde doğru düzgün adet olmadım kahverengi leke oldu. doktora gittim bişey yok dedi.belki strestenmiş. o günden beri kasıklarım hafif ağrıyo. 2 gündür de vajinamda kaşıntı var. öyle aşırı akıntı da yok. nedendir.

vajinada mantar yada iltihabi bi durum olabilir cnm doktorun test falan yapmadımı gittiğinde

kaşıntının sonucu kesinlikle mantar bunu iyi biliyorum çünkü bende yaşadım.sanırım üşüttün adetindeki değişiklikte buna bağlı olabilir, ee üşüttüysen mantarda olabilirsin.oranı temiz tut ve sıcak tut...

yapcaktıda hiç bişeyim yoktu. bide isticeği testleri 2 ay önce başka bi doktor yaptırmıştı. baktı gerek duymadı

Canım arada bir iki defa bendede oldu ama kısa sürede geçti onun için doktora gitmedim aklımada takılmadı değil ama zaten sürekli doktordayız birşey olsa farkederler dedim ....Sen istersen bi görün ama ilaç kullunıyosan onlarda yapabiliyo...

Konunuz güncelliğini yitirdiğinden dolayı kapatıyorum..
Herhangi soru ve sorunlar için konu sorumlusu (moderatör) ile irtibata geçebilirsiniz yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…