Dudak Makyajı bu kağıtlar nerde satılır bilen var mı?

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
canım onu herhangi bu türden delikli bi kumaşla dahi yapabilrsin ki dikkat edersen zaten o da kağıt değil kadının alternatif olarak blduğu bi şey başka bir videoda da kadın bunu desenli çorapla yapıo :)

zevkler tartışılmazz amaa bana göre iğrenççç birşey bu sakın yapmaa sevgilin falan varsada tiksinr sendenn benceee

teşekkür ederim.bilmem,ben erkek olsam kızarkadaşım böyle dudak makyajı yapsa bayılırdım.çok cool bence.yılan derisine bayılırım zaten.file çorapla deniyim bari :)

canım onu herhangi bu türden delikli bi kumaşla dahi yapabilrsin ki dikkat edersen zaten o da kağıt değil kadının alternatif olarak blduğu bi şey başka bir videoda da kadın bunu desenli çorapla yapıo :)

tatlım teşekkür ederm fikir verdiğin için :) desenli çorapla deniyim bakalım

Baskalarinin zevklerini yermeyi ne cok seviyorsunuz. Kiz begenmis nerede bulabilecegini sormus, sizlerden "bu makyaj sizce güzel mi?" diye sorarak fikir istememis..

winefromtears videodaki gibi minik karelerden olusan bir tül ile yapabilirsin bu makyaji. Dikkat etmen gereken kisim; sececegin ruj mat olsun ve ruju videodaki gibi fircayla uygula.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…