Bu kadar erken belirti olur mu ki ?

atalay_

Prense gerek yok. Ben kralın kızıyım!
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2014
727
293
ya kızlar bişey sorucam 2 gün önce denemiştik adetim yeni bittiği gibi oldu. dünde meyve suyu içiyordum çok severim meyve suyunu vardağın yarısı bitti sonra birden bi yudum alırken kusacağım geldi dün akşamda halsizliğim çoktu hani psikolojik desem aklımın ucunda bile yoktu hemen olmaz diye tahmin ediyorum olabilir mi ki bu kadar erken belirti ?

ya kızlar bişey sorucam 2 gün önce denemiştik adetim yeni bittiği gibi oldu. dünde meyve suyu içiyordum çok severim meyve suyunu vardağın yarısı bitti sonra birden bi yudum alırken kusacağım geldi dün akşamda halsizliğim çoktu hani psikolojik desem aklımın ucunda bile yoktu hemen olmaz diye tahmin ediyorum olabilir mi ki bu kadar erken belirti ?

Merhaba cnm adetin bittikten 2 sonra iliski olduysa hamilelik ihtimalin yok denecek madar azdir.Yumurtlamamissindir cunku.Adetin 24 gun suruyorsa 10.gun mesela 28gun suruyorsa 14.gun yumurtlarsin.Bu gunlerini takip etmeye calis bence.Allah gonlune gore versin:)

ya ben hiç bişey anlamdımki :KK43: biri diyo adetten önce ve sonra gebe kalma ihtimalin çok yüksek biri diyo çok az :KK43: biri beni aydınlatsın bari :KK43:

ya ben hiç bişey anlamdımki :KK43: biri diyo adetten önce ve sonra gebe kalma ihtimalin çok yüksek biri diyo çok az :KK43: biri beni aydınlatsın bari :KK43:
Cnm sen her denilene inanma bu sitede kendini doktor sananlar var:KK66: Benim kardesim doktor ona sordum adetten hemen onceki gunlerde ve sonrasindaki 2-3gun icinde ihtimal cok azmis.Adet tarihin duzenli ise adet baslangicindan itibaren 10 ve 16inci gunler arasi en verimli gunler tabii adetin 24 ve 30 gun arasinda oluyorsa bunu belirtmedigin icin ortalama gunleri yazdim.Hoscakal cnm..

X