Bu ilk defa başıma geliyor yaşayan var mı acaba, Geç döllenme?

Kızlar merhaba,
SAT 17 Haziran. Bende hafif düzeyde pco var ancak 2 yıldır max adet aralığım 33 gün. Normalde 28-30 günde bir olurum. 1 yıldır bebiş istiyoruz ama maalesef henüz yok..
Bugün döngümün 40. günü. 35. gün beta hcg verdim ancak negatif. kadın doğuma randevu aldım ancak daha birkaç gün var.
Böyle yaşayıp daha sonra beta hcgsi yükselen, geç döllenme yaşayan ya da bu durumu bilen birisi var mı acaba? Lütfen yardımcı olabilir misiniz :KK43:
Merhaba kızlar benım normalde 29 temuzda adet günümdü ama olmadım hala sadece adetime 5 gun kala kasıklarıma hafif bi ağrı giriyordu sonrasında kücük batmalar oluyor ama başka belirtimde yok test yapmak için erken biraz beklim diyorum tecrübesi olan veyat benim gibi bu durumu yaşayan anneler varmı

benim de mayıs ayında öyle olmuştu. işte o ay 33. günümde regl olmuştum. ama o zaman sürekli adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor, göğüslerim çok acıyordu. şuanda 40. günümdeyim ama ne karın ağrım var ne de göğüs ağrım. açıkcası bende o yüzden merak etmiştim. yorumunuz için çok teşekkür ederim
Benim adetim 5 gun gecikti ne adet belirtisi ne gebelik belirtisi vardi 2 defa idrar testi yaptim negatifti bi sorun oldugunu düşünüp doktora gittim hcg 19 cikti 2 gun sonra tekrar gel dedi 150 cikti yarin tekrar gidicem bakalim ne olucak

Benim adetim 5 gun gecikti ne adet belirtisi ne gebelik belirtisi vardi 2 defa idrar testi yaptim negatifti bi sorun oldugunu düşünüp doktora gittim hcg 19 cikti 2 gun sonra tekrar gel dedi 150 cikti yarin tekrar gidicem bakalim ne olucak
Merhaba ben yeni üyeyim dünden beri okumadığım yorum kalmadı benimkiyle aynı sonucu sizde gördüm 25.09.22 de beta baktırdım sonuç 0.0 çıktı regle 2 gün vardı dün regl gunumdu olmadım sonuç 19 çıktı regli günü bu sonuç normalmi sizin nasıl ilerledi

Bende siz gibi olmustum okumadigim mesaj kalmadi benim hizla yukselmeye devam etti suan hamileyim

X