Bu huy nereden geldi

cileklihurma

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2024
656
611
28
Arkadaşlar ablalar kardeşler 1 aydır sürekli sıkıntılar yaşıyorum vücudumla ilgili ve sürekli araştırıyorum sürekli bir yerime bir şey olsa hemen internete koşmaya araştırmaya başladım kendim hastane de çalışan bi sağlık çalışanıyım ama vücudumda en ufak bi değişim olsa evham yapmaya başladım dün gece uykumda bacağıma bir şey olmuş sabah duş alırken farkettim sol bacağımda diz kapağı etrafında minik minik kırmızı noktalar 8 tane mercimek büyüklüğünde hiç bir doktor arkadaşa danışmadım , danışmak istemedim çünkü sürekli bir şeyler araştırma huyumdan uzaklaşmak istiyorum
Bacağında veya kolunda vs böyle kırmızı minik noktalar çıkan oldu mu ?
Ya da sürekli bu araştırma huyundan nasıl vazgeçebilirim
Fikirlerinize ihtiyacım var.

Ben de bir ara çok araştırırdım ama sonra baktım en küçük şeyde açıklama olarak nerdeyse 3 günlük ömrümüz kalmış gibi açıklamalar saldım rahatım. Annemin çok ağır ve önemli hastalığında bile bakmadım baksaydım depresyona girerdim. Yazılanların çoğu tam tersi o yüzden bakmanız işe yaramıyor böyle düşünün

Bir şey isirmistir. Hastane ortamında farklı hastalıklar görüyorsan etkilenmissindir.

Yani sağlık çalışanı olarak doktora danışmak yerine
İnternetteki bilgi kirliliğinde araştırma yapmanız bana saçma geldi
Sanki hastalık hastası gibi bir durum sizinkisi

Yani sağlık çalışanı olarak doktora danışmak yerine
İnternetteki bilgi kirliliğinde araştırma yapmanız bana saçma geldi
Sanki hastalık hastası gibi bir durum sizinkisi
Eskiden böyle değildim yeni başladı ve neden bilmiyorum sabahtan beri bacağımdaki çıkan şeylere takıldım kaldım mesela

Benim birden kollarımda çıkmıştı. Sonra başka yerlerimde de gördüm. Başka bir arkadaşımda da varmış meğerse. Kılcal damarlar kaynaklıymış. İkimizin de platelet seviyesi alt sınıra yakındı ve demirimiz düşüktü o zamanlar.

Demirim düşük çıkmıştı bundan 2 ay önce ilaç kullanıyordum bak siz deyince bi aklıma o geldi şu anda

Ayyy ama internette saçımın teli koptu yazsanız direk kanser belirtisi diyor.
Kendinize uğraş bulun, hobiler edinin. Yine de önüne geçemiyorsanız ki bu aşama da biraz zor olacak gibi duruyor, çünkü buraya bile ilk araştırma amaçlı gelmişsiniz, uzmandan destek alın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…