bu hafta doğacak ama kızımın ismi hala yok :(

kızımın ismi ne ola ki acaba? :)

• inci

OY: 5 9,4%
  • nisan

OY: 6 11,3%
  • izel

OY: 0 0,0%
  • tuğçe

OY: 2 3,8%
  • özen

OY: 0 0,0%
  • mavi

OY: 1 1,9%
  • aylin

OY: 2 3,8%
  • simay

OY: 4 7,5%
  • miray

OY: 6 11,3%
  • öykü

OY: 27 50,9%

• Ankete Katılan
    53
  • Anket Kapalı .

sheylaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
1.480
0
44
ya haftaya doğacak ama hala karar veremedik.şöyle tatlı fazla bulunmayan yeni bi isim yokmu arkadaşlar aklınızda?lütfen yardımmmmmmmmmmmm

canim ya sizin dusundugunuz isimlervar ise anket acabilirsin istersen bizlerde oylama yapariz:):)

bacım nerdesin bunca zamandır sen ya:mymeka:
ben duru ismini çok severim..:asigim:

cnm aklında olan isimlerden anket yap bence..böyle her kafadan bir ses çıkar..bir sonuca ulaşamazsın..yada benim gibi yap en bilindik isimlerden ben zeynep koycam delikafadulden

benceee hala Alev :))) suheylacim once olabilme ihtimali olanlari secelim ve arkadaslarin dedigi gibi oylamaya sunalim boyle olmaz bacim bu ayrica acele et bi kac saatin kaldi sunun surasinda :)))

o zaman şöyle yapalım ben yazıyım bir kaç tane.mesela inci ve nisan diyorum ben ama nisanda doğmayacağı için nisan olmaz gibi geliyor haksız mıyım? valla ankette olmuyoki akılmda isim yok :) cansu ve tuğçeyide annem istiyor.babası da duru diyodu ama herkes duru koymuş.bu gidişle ilerde sınıfında en az 3 tane duru olcak :çok üzgünüm:

evet soyadı uyumu önemli bu arada farklı isimlerde varsa aklınızda süper olur çok sevinirim.eşim uyuz ediyo ya ne istersen koy diyo.sanki çocuğu kendi kendime yaptım :çok üzgünüm:

X