Bu günün Hatrina yürekten glen bir Dua !!

Zeliha_NBG

Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2013
34
6
34
Arkadaslar, bugün Persembe ve ben sizden icinizden gelen bir Dua istiyorum.. Cok SIKINTILIYIM buaralar sanki koca dünyada tüm dertler beni buldu yapayalniz kaldim saki.. Rabbim kimseyi yalnizlikla sinamasin insallah..

Belki sizden gelen bir Dua kurtulusum olur ve Duam kabul görür

Sevgili Zeliha senin icin 1 Fatiha ve 3 Ihlas okudum uzuntulerden kurtulman icin dua ettim dilerim Rabbim kabul eder gonlundeki muratlarin insallah gerceklesir Allah Yar ve Yardimcin olsun kardesim

arkadaşım senin için 1 Fatiha 1 nas ve 1 felak okudumm..Rabbim seni aydınlığa çıkarsınn inşşş

Sevgili Zeliha senin icin 1 Fatiha ve 3 Ihlas okudum uzuntulerden kurtulman icin dua ettim dilerim Rabbim kabul eder gonlundeki muratlarin insallah gerceklesir Allah Yar ve Yardimcin olsun kardesim

arkadaşım senin için 1 Fatiha 1 nas ve 1 felak okudumm..Rabbim seni aydınlığa çıkarsınn inşşş

Allah razi olsun Arkadaslar

7 rabbi yessir okudum, 3ihlas1fatiha 1nas 1felak 1rabbena okudum 33 "Ya Fettah" esması okudum. Rabbim sıkıntılarını dindirsin bol bol Ya Fettah oku.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…