Bu göz temizleyicisini kullanmış olan var mı?

asifnothinghappens

as if nothing happens...
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2011
407
14
kızlar bundan üç dört yıl önce gözlerim mikrop kaptığı için doktor bir solüsyon tavsiye etmişti. her gece onunla gözlerimi siliyordum. gözlerim iyileştikten sonra da göz makyajımı çıkarmak için bir süre kullanmıştım.

bşöyle tarif edeyim, eczanelerde satılıyor. bir solüsyon ve yanında makyaj temizleme pamuklarına benzer pamukları oluyor. pamuğa döküp hafifçe köpürttükten sonra gözlerimizi siliyoruz. o zaman 25 liraya almıştım eczaneden. ama adını bir türlü hatırlayamıyorum, bu tarifle eczaneye gidip anlatmaya da çekiniyorum:26:

sebamed diyesim geliyor ama sebamed'in böyle bir ürününe rastlamadım sitesinde:KK43: ama ona benzer bir markaydı sanırım. bilen ya da kullanan var mı acaba?:KK50:

Merhaba, forma bugün üye oldum, bu ilk mesajım olacak, umarım yardımcı olabilirim. Sanki LID-CARE diye bir ürün var ondan bahsediyor gibisin. Bildiğim kadarıyla göz ve kirpiklerde kalan artıkları temizliyor. Bu o olabilir mi?

Merhaba, forma bugün üye oldum, bu ilk mesajım olacak, umarım yardımcı olabilirim. Sanki LID-CARE diye bir ürün var ondan bahsediyor gibisin. Bildiğim kadarıyla göz ve kirpiklerde kalan artıkları temizliyor. Bu o olabilir mi?

evet canım lid-care'miş. sonradan öğrendim ben de. kullandığım dönemde çok memnun kalmıştım. şimdi de kullanıyorum çok memnunum:)

eczaneye danışsan daha kolay bulacaksın sanki. tarifinden çıkaramadım kiii... :KK43:(((

saol canım cevabın için. internetten biraz daha araştırdım ve buldum.

canım bende arıyorum lid care yi ama bulamıyorum bi çok kac eczaneye sordum ama olmadıgı söylüyorlar.sen nerden alıyosun.

X