bu gelip gitme konusunda ben mi cok katıyim..

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
5.077
4.167
kizlar selam. beni biliyosunuz çoğunuz. altli ustluyuz. Gorumceler evimden cikmiyodu tv izliyolardi sureklii cocuklari sevme bahanesiyle gelip . tv yi kafalarina gore degistirip istediklerini aciyolardi yedigime ictigime kadar karisiyolardi yok ev kizartma kokuyomus vs.

hergun en az geldikleri 4-5 falandir ki kışın hep bizdelerdi ders bile calisiyolardi gelip banada tv kapat / sesini kis çocuklara sessiz olun vss.

laf sokmalar moral bozmalar günümü zehir ediyolardi

neyse yillardir canima tak etti biktim artik evimde yabanci gibi oturmaktan. ki ben biri varken yemek bile yiyemem rahat oturamam. (ayrica arkamdan nefret dolu sozler küfürler soylediklerini duydum kulaklarimla tam bi dedikoducular) buradan da aldığım tavsiyelerle kapiyi filan yuzlerine çarptm tv fisini cekip, gitmelerini soyledim filan. neyse kac aydir bunlar gelmiyo kolay kolay oh be dedim artik

.ama benle de aralarini bozmuyolar anlamamazliga vurup.

onlar iyi olunca bende kapida vs gorunce konusmaya basladim düşman gibi de olmak istemedim sonucta. yuz yuze bakıyoruz.

neyse dun kv yardım etti sobayi kurduk ikimiz.
cok israr etti yoksa biz esimle kuracaktik. esim, kömürlukten cikarmalarini sabah kuracagini soylemisti.bende söylediğim halde resmen zorla kurdu kadin sobayi .

sanirim bundan dolayi onlara bi mahcubiyet filn mi hissettiğimi düşündüler baktim bugun gorumce gene geldi iki kez.

ilkinde cocugu yatiricam dedim kapidan. ikincide de kapiyi açmış bulundum yuzsuz yüzsuz girdi cocugu sevecekmis astım suratimi tavrimi gayet anladi gitmedim o gidene kadar yatak odamda durdum.

başım catliyodu moralim bozuktu tam uykuya dalmistim geldiginde. ki guya onlara goturcekti cocuklari bilsem kapiyi acmazdim hicte.

ya bu nasi bi yuzsuzluk kizlar. ne yapmam lazim yüzüm cok yumusak zorlayip illa katimi durmam lazim düşman gibi hic konusmamali miyim?

benimde kendime gore derdim oluyo biseyim oluyo birileriyle oturmak zorunda degilim ki surekli? yalnızlığı asiri seven biriyim ki aylardir cok mutluydum.

biliyorum yüz versem gene eskiye dönecekler evimden cikmayacaklar. hic bi sekilde ortalari yok.

sizce ben mi abartiyorum hic istememekle. ama onlara cookk iyi oldugum halde arkamdan ettikleri hakaretler küfürler beni iyice soguttu..

nasi davranmaliyim bilmiyorum artık yüzüme de gülüp iyi davranip duruyorlar simdi tersleyince vicdan yapıyorum cok mu kötü biriyim diye. simdide birden tekrar tavir degistiricem gelmesinler diye sanirim mecbur .

sizce haksiz miyim kizlar sadece icimi döküp bide sizlere sormak istedim.

kizlarrr cok pardonn ya konuyu iki kez acmisimm telefon arizali.. etikette yapamiyorum muneyi etiketler misiniz biri silinse

Öü
Müsait değilim gider misin diyeceksiniz direkt?! Ben bazen şaşıyorum nasıl böyle şeyler yaşıyor insanlar diye

Ben olsam karşılarına geçip arkamdan neden bunları bunları dediniz diye sorar, bundan sonra seyrek görüşelim der yine gelirlerse kapıyı açmazdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…