Bu gece için 100 salavat dualarin kabulü için

i p e k

Allahın istediğinin dışındaki istekler nefsidir.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mart 2021
6.747
33.851
Son düzenleme:
Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'e salâtüselâm getirmekle ilgili hadislerden birinin meâli şöyledir: "Kıyamet günü insanların bana en yakını bana en çok salavat okuyanıdır" (Tirmizî, "Vitir", 21; başka örnekler için bk. Wensinck, el-Muʿcem, "ṣlv" md.). Resûl-i Ekrem, kendisine nasıl salât okuyacaklarını soran bazı sahâbîlere namazlarda okunan "Salli ve Bârik duaları", "salât-ı tâmme" ya da içinde Hz. İbrâhim'in adı geçtiğinden "salât-ı İbrâhîmiyye" diye bilinen duayı okumalarını tavsiye etmiştir.

Ben okucam canım bide duvarimda paylaştığım mi da yapicam şifa nueyetineye 💕🌺
Buraya katılanların ismiyle kapanışi yaparsın. Allah kabul etsin. Yuvandan huzur bereket sağlık eksik olmasın

Bir başkasının bir başkasına ettiği dua en temiz duadır demiş peygamberimiz.
Temiz dualarda buluşalım
Evimizde huzur bereket ve sağlık olması için 100 salavat okumaya hepinizi davet ediyorum.

Tabiki okuyorum hemen

Son 10 dakika katılan katılsın isimlere dua edelim.
Ben de o süre zarfında abdest alıp gelicem.
Katilanlari etiketleyip duamizi edelım bu geceyi de bu şekilde güzelce atlatmış oluruz.
Sizlerde çağırmak istediklerinizi çağırın güzel duamizdan kimse mahrum kalmasın

Allah kabul etsin.10 yıldır çocuğum olmuyor.Dualarinizda banada yer verirseniz çok mutlu olurum
Senin de niyetine edicez inşallah sağ saglim hayırlı evladınız olur ama sizde salavat okuyun 100 tane burdakilere gönderin isimlerini anarak .kimse kendine etmeyecek karşıdakine edecek.

Senin de niyetine edicez inşallah sağ saglim hayırlı evladınız olur ama sizde salavat okuyun 100 tane burdakilere gönderin isimlerini anarak .kimse kendine etmeyecek karşıdakine edecek.
İnşallah okuyacağım .saolun Allah razı olsun

X