bu duygusallık beni öldürüyoooo!!!!

hayırlısı olsun canım inş sağ salim kavuşursun bebeğine allah kurtarsın cnm darısı bize inşallah...:asigim:

kızlar ya herşey güzel 25 temmuz dogum tarihim öncede olur sonrada gerçi rabbim bilir ama herkes az kaldı diyor bana az kalmış gibi gelmiyor çokkk varrr birde tvde kötü bişey izlersem hemen kendime yoruyom saçma şeyler aklıma geliyor eşime söylüyom o da oo aklına neler geliyor diyor burda hamilelikten sanırsam rabbim dünyanın en güzeş şeyini tadılacak kilo falan hiç umrumda değil bebeğim saglıklı olsunsa ne kadar çok bebek isteyip olmayan insanlar var şükür bizler şanlıyız arkadaşlar

Hoşbulduk canım.haklısın kiloya alışık olmayan bizler diyeyimm tuhaf geliyor tabiyki.Ama onun tekme veya hareketlerini hissettikçe hamileliğin zorluklarını unutuyorum . DOKUZ YAŞINDADA OĞLUM VAR BENİM ondada çok kilo almıştım ama hepsi geride kaldı onun sevgisi aklıma bile getirmedi hiçbirşeyi .bu mutluluk için dokuz ay dişimizi sıkalım arkadaşım buna değer. en önemmlisi ALLAH bebişlerimizin sağlıklı doğmasını nasip etsinyerimseniben::1hug: Bu günler geçici sağlıkta bir problem olrsa ömür boyu içimiz yanar a.s

a.s. canım gerçekten dışarıdan gelen laflar insanı strese sokuyor. herkez yaşantısına devam ediyor söyledikleri lafları unutuyorlar bilee bizlerde üzüntüsü kalıyor.onun için boşver kimsenin lafını kafana takma önemli olan eşin sen ve bebeğiniz. dışarıdan kimsenin sizi üzmesine müsade etme canımm herşeyy gönlüne göre olsun inşallah:1hug::teselli:

aynen yelsan bende ne haber okusam özellikle hamilelikle yada doğumla ilgili
sanki benimde başıma gelicekmiş zannediyorumm.. korkuyo insan ister istemez..
neyse az kaldı inşallah hayırlısıyla şu günleride atlatsak ne kaldıkiii 8 ay geçti 1 ay daha geçer heralde:uhm:

allahim ben cok kotuyum ya bu ne bicim sey boyle delircek gibi oluyorum
herseye canim SIKILMAYA basladi
hic bi sey yapmak gelmiyor icimden
anca aglamak geliyor neden boyle oldum bennnnn ((

relaxxxxxxx
rahat oll biraz belki bugünleri bi dahha yaşıyamıcazz...
tadını çıkarmaya bakk senn...
keyfini kaçırmaa ne güzell evdesin yapabileceğin çok şey var..a.s.

yaa çorumlucadı noldu sana bende geçti sana mı sıçradı bunalım.lütfen üzülme.bişey yapma canım sende bazen insan öyle yatmak istiyo.sende bitane daha var kızında gelicince popoşu yere koyucak vakit bulamıycan.olsun dinlen.oğlunla oyna öyle tatlıki maşallah.üzme kendini.

sanırım hepimiz aynı durumdayız kızlar .. zor bir süreç ve sonrası daha da zorlu yeni bir sürecin başlangıcı.. Allah hepimizin yardımcısı olsun.. işimiz zor walla ..

Kızlar abartmayın Allah aşkına. Hamileyiz. Canavar değil. Tadını çıkarın şu hamileliğin tombişliğin. Hatta çatlak karnınızın. Sizin yerinizde olmak isteyen o kadar çok insan varki. size gülen gözlerle bakan insanlara bir bakın.

kızlarrr son durumlar nasıll.. ben evet su hala doguramayann :)))
benım duygusallık hala devam.. dun gecede zırladım. oglumun gunlugune bırsyeler yazdım . eşımın bıle ışe gıtmesını ıstemıyorum kı yanımda teyzemler ablamlar fln var o kadar uzun yoldan geldıler..
bu pazartesı doktorumuza gıdıcezz ve sunı sancı verıcekler bana. gecen p.tesı 1 cm acıklıgımoldugunu soylemıstı . bılmıyorum son durum ne?.. beklemek cok koyuyor.. cok uzgunum.. hele akşamları duygularım doruga cıkıyor

canım şimdiye dek sana hiç yazmadım ama senin durumunu takip ediyorum. en azından havaların çok feci sıcak olmadığına sevinebilirsin. biz temmuz anneleri olarak en ağırlaşacağımız günleri havalar çok sıcakken yaşayacağız. allah sabırlar versin tatlım. dualarım seninle...korkma, şimdiye dek hiç bir bebek annesinin karnında kalmadı,hepsi er geç çıkıyorlar:)
bebeğin karnını çok sevmiş belli ki, tadını çıkar olur mu?

cemrecimm pazartesiye ne kalmışki şunun şurasında...
geç olsun güç olmasın inşallah...
şu son zamanın bile tadını çıkarmaya bak...
kaç defa başımıza gelicekki zaten

Gündüzleri çıkarıyorum ama gecelerı cok zor oluyor.. bırde sureklı babası arayıp varmı bı gelışme deniz hadı dogur deniz dıyor.. sanki benim suçum o da sabırsızlıgından oyle dıyor ama bud urum benı ıyıce hassaslaştırdı..dun gece cok duygusaldım mesela..
bugunde havuza ındım ama oylee salak salak bakıp gırıp yuzememek delı edıyor benı .. korkuyorum mıkrop kapıcam dıye
girsemmi acaba dogumu kolaylaştırır dıye duymuştum

Duaların için Allah razı olsun cok sagol

cemrecimm pazartesiye ne kalmışki şunun şurasında...
geç olsun güç olmasın inşallah...
şu son zamanın bile tadını çıkarmaya bak...
kaç defa başımıza gelicekki zaten

korkum suni sancıdan... hadi onuda yedim diyelimm ya açılmam olmazsa 1 cm de kalırsa ki şuanda oyleymışş o zaman sezeryana giricem..
bilememek sinirlerimi yıprattı .
gerçi epidural yapılıcam ama .. :çok üzgünüm:

ya bir şey diyeceğim ama ayıp olmasın...doktorlar diyor ki: cinsel ilişki doğumu tetikliyor:) acaba denesen mi ki? ya da yüzme, o da işe yarıyormuş...ben de okuduğum kadarı ile biliyorum çünkü benim ilk bebişim:)

ayy canım benim korkma allahın izniyle hiç bişey olmaz..
bir çırpıda doğuruverirsin inşallah...
allah sana kolay doğumlar versin....
ister normal ister sezeryan hangisi hayırlı ise o olsun canım

olabilirrr aklımdan geçmiyor deill :asigim:

bende duydum ama öyle olsaydı ben herkezden önce doğurmuştum şimdiye kadar:roflol::roflol::roflol:

allah seni netmesin gelincik emi ula bu kari dellendi kiz sus :))
daha erken seninle benim icin
zaten bizimkinde tik yok korkuyor bey efendi sanki yicem :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…