Bu durum neyden kaynaklanır sorunun kaynağı nedir anlayamiyorum

Tabiki sorun o an ak neyden kaynaklı onu soruyorum hasta mı ? Neden hasta tedavi edilebilir mi ? Ne yapabilirim neyden oluyor
Hayir karakteri bu. sizin ona yapabileceginiz hic bir sey yok. Kendiniz icin iki seceneginiz var. Ya bosanacaksiniz. Ya boyle yasamaya alisacaksiniz.

Eskiden pek cok kadin bu tip asagilandigi evliliklerde durmak zorunda kalmis. gormezden gelmis. Adamin huyuna gitmis. Kendini durumdan soyutlamis. Bu durumda yasamaya uyum saglamis.

Simdi ise pek cok kadin ben bunu hak etmiyorum durusunu gosterip bosaniyir. Kendi ayaklari uzerinde duruyor. Kendi mutlulugunu inşa ediyor.

Sizin esinize yapabileceginiz hic bir sey yok. Ne yaparsaniz kendiniz yapabilirsiniz. Ne yapmak istiyorsunuz onu planlayın.

34 yasindasiniz. Ilk evliliginiz. Lise mezunu dahi degilsiniz. Liseden sonra evlenene kadar gecen 10 yilda hayatinizda ne yaptiniz? Okumadiniz, calismadiniz, nasil gecti 10 yil?

Bunları sakin sakin dinliyor musunuz ?

Tedavi görmesini istiyordum ancak oda olacak gibi gözükmüyor.Bosanicam tabiki çocuğa yeterli nafakayı versin yeter başka bı istegimde yok zaten.Anlasmaliya İkna etmeye çalışacağım çocuğa nafakayı vermezsen asla evden çıkmam diyerek yapmaya çalıştığı da beni para vermeden beş kurussuz çıkarmak zaten.Beninse derdim çocuğun nafakasını alabilmek.Bosol dedi boşadı derim babama belki mecbur kalır cidden bilemiyorum

Son düzenleme:
Gerçekleri görüp, eşinle geçirdiğin her güne yazık….

Hayat senin hayatın elinden bişey gelmiyor ise durmak yok evlilik devam…..
Tedavi olmazsa eninde sonunda bosanacagimi söyledim zaten.Ancak geçen günlere bişey yapamam.Adamimi oldureyim kendimi mi ne yapabilirim artık.
Suratına tukurdugum oluyor tepki vermiyor o kadar yuzsuzki ne olduysa bana oldu bosanincada bana olacak ama geçmişi geriye alamam gelecegimde iyi gözükmüyor yinede onun yanından iyidir

Ay bilmiyorum Allah sana sabır değil, sabırlar versin…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…