bu duayı okuyan bi bakabilir mii!!!

hatice96

Bir kız we ikinciyi bekleyen bir anne 😇
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2016
88
47
28
ARKADAŞLAR BU DUAYI OKUYUP TA FAYDASINI GÖRENOLDU MU??? Gözü dışarda olan kocaya okunack dua...
87 Fatiha, 3 İhlas ve 1 Fatiha okunuyor sonra şöyle dua ediliyor:
Bu okuduğum Fatihalar hasıl olan sevabı Hz. Muhammed Aleyhissalamın ruhuna Abdül Geylanı Hazretin ruhuna bağışladım. Bunların yüzü hürmetine aramızda muhabbet et. La İlahi İllallah birsin Muhammed Resullullah nursun yüzbin Ayetl Kürsü kocamın dört bir etrafında dursun evini ev bilsin benide karısı bilsin.
1 bardak suya veya 1 sürahi su okunuyor. sonra sudan alıp eşinizin elbiselerine serpin ve kalan suyu damacanaya ilave edin o sudan sürekli içsin. çok tesirli. denenmiştir.
Vakti zamanında benim üst katta bir yaşlı teyze vardı. allah rahmet eylesin. nur yüzlü bir kadındı fakat ismini unuttum. benim o zamanlar eşimle aram iyi değildi ve eve gelmemek işin uğraşır ya çok geç vakitlerde gelir vede hafta sonları annesinin yanından ayrılmaz. annem teyzeye benim durumumda bahsedince teyzede bunu yazdırdı bize. fakat benim içimden gelmiyordu okumak. ben okumadım. tam net hatırlıyamıyorum ama ablam benim adıma yapmıştı. ondan sonra eşim evine bağlandı......

Ben şimsi birşeyi anlamadım.Sen faydasını görmüşsün işte, daha neden soruyorsun? Yoksa o sen değil misin?Alıntı mı yaptın yoksa? Yani sonuçta eğer eskiden okuttup faydasını gördüysen,şimdide eğer sorun varsa eşine yine okuyabilirsin

Ben her ne olur olsun, her halükarda faydasını göreceğine inanıyorum. Hem de kesinlikle inanıyorum. Gönlünü ferah tut. Gerekirse 1 defa değil hergün yap. Zaten o süreler çok zaman almıyor, 1 saate hepsini bitirirsin. Bir de Ya Cami Ya Vedud var. Eśinden ayrılmış bir kadın internetde bir yerlerde anlatmıştı hergün 1000-2000 kere Ya cami Ya vedud okuyunca bir süre sonra ayrıldığı eşiyle yeniden umudu olmadığı halde bir araya geldiklerini ve eşininde eskisinden çok daha ilgili ve sevgiyle yaklaştığını anlatmışdı. Ya camii bir araya getiren, Ya vedud'da aşk esması. Bir yerde okunuyor.

Her ne olur olsun umudunu kaybetme. Eşinin şu an gözü başka yerlerde olmuş olabilir.Fakat sen kendi değerini unutma. Herşeye rağmen hergün süslen püslen makyaj yap,hem eşin için hemde önemlisi kendin için. Eğer eşin sana tamamen ilgisiz davranmıyorsa fazla kavga çıkartma.Anlıyorum zor bir durum. Ama o eve geldiğinde hiçbirşey olmamış gibi davran,yemeği koy önüne çay filan ver. Hani söz vardır tatlı dil yılanı yuvasından çıkartır. Sen de aynen öyle davran. Sonuçta sen diğerlerinin nasıl göründüklerinin nasıl davrandıklarını bilmiyorsun. Sen en iyi olucaksın ki adam zaten evde herşey var diyip ayağını artık dışarıdan çeksin. Ezilen sen olmucaksın, bırak o senin iyiliğinin altında ezilsin.Erkeklerin gözü dışarıda olsa bile eninde sonunda evlerine dönerler.

ALLAH-ın izniyle, duanın yardımıyla, senin tatlı dilinle hanımlığınla mutlaka adam geri dönecektir. Ben buna tüm kalbimle inanıyorum. Ama sende bir süre güçlü olmalısın. Devir döner dolaşır sana gelir. Umudunu kaybetme.

Ayyy sen bir an eşimi eve nasıl bağlarım diye sorunca, ben geziyor gözü dışarılarda sandım. Şimdi diğer konunu okuyunca anladım. Kusura bakma,yanlış anlamışım.

Ama sonuçta söylediğim şeyler her halükarda iyi şeyler. Çocuğunuzda var ALLAH bağışlasın, kısa bir süre evine bağlanır. Çok daha kolay. Önemli olan eşin sadık sana,gerisi düzelir zaten.İstersen bir bu duayı yap yada ben dediğim esmaları oku

mutlaka faydasını görüceksinBirde sana tavsiye fazla sitelerde arama yapma. İnsanın kafası karışıyor. Bir iki dua süre oku ama inanarak oku. Herşeyin başı inanç.Gerekirse hergün vird haline getir oku.

cvb için teşekkürler cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…