BU DEĞERLERLE HAMİLE KALABİLİRMİYİM ?

AMH sonucum 0,2 çıktı çok kötü sanırım 😞
Benim amh 0.19 du doktor tüp bebekle bile ihtimalin çok düşük olduğunu söyledi depresyona girdim ama rabbim nasip etti 2 kere hamile kaldım biri düşükle sonuçlandı maalesef ama şimdi rabbim tekrar nasip etti amh hala tam olarak açıklanamayan bir hormon ultrason da kaç folikül gözüküyor o önemli

Benim amh 0.19 du doktor tüp bebekle bile ihtimalin çok düşük olduğunu söyledi depresyona girdim ama rabbim nasip etti 2 kere hamile kaldım biri düşükle sonuçlandı maalesef ama şimdi rabbim tekrar nasip etti amh hala tam olarak açıklanamayan bir hormon ultrason da kaç folikül gözüküyor o önemli
Merhabalar umarım rabbim banada nasip eder. Folikül ne oluyor inanın bilmiyorum . İşin içine daha yeni dahil olduğum için terimlere çok hakim değilim

AMH sonucum 0,2 çıktı çok kötü sanırım 😞
Yaşınıza göre düşük bir değer ama önemli olan kalitesi. Eşinizle ve sizinle ilgili başka herhangi bir problem yoksa doğal yolla çocuğunuz olabilir. Önemli olan doktor muayenesinde folikül sayımı.
Yumurtanızı güçlendirip bir süre deneyebilirsiniz. Ama size tavsiyem, amh değeriniz düşük, sizin ve eşinizin bütün testleri yapışmadıysa yaptırın mutlaka ve ona göre doğal yolla deneyin. Çünkü bir sorun var ve bilmiyorsanız boşuna o arada siz de rezervinizi tüketmiş olursunuz.

Merhabalar umarım rabbim banada nasip eder. Folikül ne oluyor inanın bilmiyorum . İşin içine daha yeni dahil olduğum için terimlere çok hakim değilim
İnşallah rabbim nasip eder golikül yumurtalık demek yani ultrasonda kaç tane yumurtalık var sağlıklı kadında sağda 8 solda 8 toplam 16 tane olur demişti benim doktorum bende solda 1 sağda 4-5 tane vardı ovulasyon testi kullandım ve yumruta kalitesini artıracak vitamin kullandım eşimin sperm hızı ve sayısı düşüktü oda vitamin kullandı faydası olmuşmudur bilmem rabbim nasip etti

Merhabalar sayısını söylemedi fakat olması gerekenden küçük dedi sadece 1 tanesi için gayet güzel ve büyük dedi muaynede eşimin sperm testler çok çok önce yapılmış gayet sağlıklı ve hızlı denmiş ozaman . Farklı bir devlet hastanesinde önümüzdeki reglimde kan tahlillerm yenilenecek . Eşim hala ilk testin doğru olmadığını düşünüyor ve takviyeye ihtiyacımız olmadığı kanısında umararım test yanlış kısmında haklıdır ayın 1 gibi sanırım kan vermiş olurum rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin 🤲🏻

X