Bu da benim hikayem

senağlamasenağlamasenağlama:1hug:

kiyamam ben sana..:teselli: kendimi senin yerine koydum.. 4yil olacak dedin ya.. bizim iliskimizde 4yil olacak (17gün sonra) ve ben simdi ondan ayrilsam herhalde yasayan bir ölü olurdum.. kim ne derse desin.. o benim hayatimin anlami..

kiyamam sana yaa senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Sen elinden geleni yapmışsın arkadaşım,desteğini sevgini hiçbir zaman esirgememişsin,içinden nasıl geliyorsa öyle davranmışsın,güvenmişsin.

En önemlisi onunla bir gelecek hayal etmişsin.

Arkana bakma için rahat olsun kafanda hiçbir soru işareti kalmasın.

Zamanla geçecek unutamayacaksın belki ama alışacaksın.

Belkide böylesi daha hayırlı oldu diyeceksin yarın ya da öbürgün.

Sen yeter ki kendini bu duruma odaklama,gerisi zaten gelecektir,zamanla yerine oturur herşey.

Dilerim hakettiğin biri çıkar karşına.

Canim ben de öyle derdim o benim hayatimin aşki güvenle huzurla sarilabildgm oydu benim.Bence kimse hayatinin anlami olmasin.Bir gün herkes cekip gidebilir ve sen bakakalirsin.Hayatinin merkezinde sevdigin olmasin sen ol bence.benim gibi yaralanirsin sen de Allah korusun.Ben çok üzülürdüm arkadaşlarim sevgilieirnden ayrilinca ama o yapmaz beni birakmaz derdim ona öyle güvenirdimki...İnsallah sizin askiniz bir ömür sürer belli çok mutlusun Allahim ayirmasin:1hug:

Evet canim benim bir pismaniligim yok gecmise baktigimda.Cok sevdim sevgimi belli ettim.Kafami dagitmaya çalisiyorum hem artik daha sakinim o beni ozlemiyor hayatinda istemiyor artik ne yapabilirimki değil mi?
Zamana ihtiyacim var okulum baslicak stajyer öğretmenlik de yapicam bu sene hep mesgul olucam.Biz bizim için ne hayirli ne hayirsiz bilemeyiz dua ediyorum Allah büyüktür hepimiz icin en hayirlisi olsun Allah iyi insanlarla karsilastirsin
Gecmiste yasamaktan kurtulabilsem ve önüme bakabilsem daha iyi olacagim insallah .Cok tesekkür ederim arkadasim mesajimi okuyup yardimci olduğun için a.s.

severken ayrılmanın verdiği bu acı dayanılmazdır.... hele ki, sana bakmaya kıyamayan bu adamın birgün sebepsiz gidişi...insanı en çok ta bilinmeyen nedenler üzüyor...geçiyor arkadaşım geçiyor , ama derin bir iz kalıyor,yıllar geçse de o bilinmezliği sorguluyorsun..''NEDEN'' ?

Sanki hiç gecmeyecek gibi geliyor arkadasim ama zamanla ben de sakinlestigimi hissediyorum.Galiba kabulleniyorum durumu cozemesem de.Bu bilinmezlik beni yiyip bitiriyor anlamiyorum artik hicbirseyi.Cıkamiyorum icinden.Ne denirki cani sagolsun

Zamanla bu üzüntün geçer inan bende bunun gibi olmasada benzer bişey yaşadım şimdi gayet mutluyum hayırlısı olsun en azından istemedğini belirtmiş ya seni oyalayıp kandırsaydı daha kötü

Haklisin canim benim.. ama insan onca seyleri beraber yasadiktan sonra, en kötü gününde o yaninda oldugunda ve seni teselli ettiginde ister istemez hayatinin en büyük kismini ona ayiriyor.. ama tabi bi yere kadar.. :çok üzgünüm:
seni anliyorum, biz cünkü ne kadar cok baglansak ve ne kadar da cok sevsek o kadar cok yaralanmaya müsaitiz,.. senağlamasenağlamasenağlama

Charmingime katılıyorum çok güzel yazmış :1hug:
Canım sen elinden gelen herşeyi yapmışsın, geçmişe dair hiçbir pişmanlığın yok en önemlisi vicdanın rahat... Gerisini boşver...
Arkadaşlarında da dediği gibi zamanla acın hafifler...
Üzme kendini, okuluna işine vs güzel şeylere odaklan :teselli:

Rica ederim canım.Aslında aşk doktoru sayılabilirm.Arkadaşlarım birini aşık etmek istedikleri zaman benden fikir alırlar ve söylediğim yöntemlerle karşıdaki sırılsıklam aşık olur.Bazen öyle olur ki aramaktan soluk aldırmazlar, o zaman biraz fazla mı aşık ettik diye güleriz.

Merhaba;

Gerçekten üzüldüm yaşadıklarına ama şu bir gerçek ki seni unutanı sende unutacaksın.

Hayat güzel her an yeni biri çıkabilir karşına umutsuz olma bence.Erkekler için değmez.

ayrilik acisi kolay gecmez zaten unutmazsinda öyle cabuk sadece kabullenirsin...
dilerim sende cabuk atlatirsin bu dönemi...
onu hatirlatacak ne varsa cikar hayatindan...
yalniz kalmamaya calis ama asla acini erteleme...
aglaman gerekiyorsa agla hatta bagir cagir ne kadar zehir varsa at icinden...
ruhun temizlensin o zaman kendine gelirsin...

Evet 3 ay geçti bu ayrılığın üstünden.Benim sevgim ve ona olan güvenim çok büyüktü belkide bu yüzden tam olarak toparlandığımı söyleyemem.Hayal kırıklığı işte bunun üstesinden gelemiyorum.ağlıyorum uyuyamıyorum hep yorgun ve başağrısı ile geçiyor günlerim. Ama yine de iyiyim. yaşıyorum nefes alıyorum hayat devam ediyor.
Galiba daha cok zamana ihtiyacım var.Allah benim durumumdaki arkadaşların yardımcısı olsun gerçekten çok zormuş.Onu hatırlatacak herşeyi bir kutuya koydum ve sakla dedim anneme.İnsanın anılarını bir kutuya koyup saklamaya çalışması çok acıymış.
Çok dua ediyorum elimden başka birşey gelmiyor.Şükrediyorum hayatta çok daha büyük acılar var. onun iyi olmasını istiyorum benden uzakta olsun ama iyi olsun diyorum.Beni çok incitti kalbimi çok kırdı ama hayatımın en mutlu anlarını ben onunla yaşadım.İlkim o benim sonum olsun isterdim ama olamadı olmak istemedi.Herşeyi zamana bıraktım.Düşünmemeya çalışıyorum.Bakalım zaman ne gösterecek.Sizin yazdıkalrınız bana çok yardımcı oldu güç verdi.Hepinize sevgiler

konuyu açtığında ağustosun 14ü bende bir okiyim dedim acaba barıştılarmı ama olmadı he çok üzüldüm cnm benimde 4 yıllık bir ilişkim var oda benim hayatımdan çekip gitse çok kötü olurdum Allah yardımcın olsun cnm..

Yazdiklarini okurken kendimi buldum sanki yemin ederim...
seni o kadar iyi anliyorum ki!
daglar kadar güvenipte hayal kirikligina ugramak nedir cok iyi biliyorum, tipa tip ayni seyleri yasiyorum su an

Yazdiklarini okurken kendimi buldum sanki yemin ederim...
seni o kadar iyi anliyorum ki!
daglar kadar güvenipte hayal kirikligina ugramak nedir cok iyi biliyorum, tipa tip ayni seyleri yasiyorum su an

Allah yardımcın olsun arkadaşım güç versin.Ben senin başlığını okumuştum ve çok kötü olmuştum birşeyler yazmak istedim ama yazamadım.Kendime yardımcı olamıyodum sana ne dicektim.Umarım bizim değerimizi anlayacak ve kıymetimizi bilecek birileri girer hayatımıza da biz de mutlu oluruz bir gün.Yeniden güvenmek çok zor olacak...
İyi olmak zorundayız güçlü olup hayatımıza devam etmek zorundayız.

Insallah atlatabiliriz bu zor günleri cnm...
haklisin baskasina güvenmek cok zor bu saatten sonra... hele icimizde ki hala bu bitmez tükenmez sevgi varken, baskasini onun yerine koyabilmek dahada zor olucak...
ama basaricaz insallah zamanla...
mutluluk bizimde hakkimiz yasadigimiz bunca acidan sonra
seni tanimiyorum ama kendime cok yakin hissettim okuduklarimdan sonra...
dertlesmek istersen, seni anlayan, dinleyen birine ihtiyacin olursa bana ulas mujhakkak tamam mi cnm?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…