Bu da benim 40 günlük oğluşum

10 sene önce bizimde böyle muhabbet kuşumuz vardı. çok akıllı bir hayvandı. sizin kuşunuza çok benziyordu. o geldi gene aklıma duygulandım:gitme:

2723.jpg

yağuşuklu oğlummm :nazar::nazar:

çok güzel maşallah benım de kuşlarım var boy boy hem de çok seviliyorlar çok
yalnız şunu merak ettim bu bebek sizde mi yumurtadan çıktı yoksa yeni mi aldınız dışardan
bana kırk günlükten daha büyük gibi geldi de resimleri
genelde satıcılar hep küçük söylüyor yaşlarını
bu afacan baya baya yeni yetme delikanlı gibi:))
maşallah hayırlı uzun ömrü olsunnn

çok güzel maşallah benım de kuşlarım var boy boy hem de çok seviliyorlar çok
yalnız şunu merak ettim bu bebek sizde mi yumurtadan çıktı yoksa yeni mi aldınız dışardan
bana kırk günlükten daha büyük gibi geldi de resimleri
genelde satıcılar hep küçük söylüyor yaşlarını
bu afacan baya baya yeni yetme delikanlı gibi:))
maşallah hayırlı uzun ömrü olsunnn

biz aldığımızda 40 günlüktü küçücüktü güvenilir bi yerden aldık ondan dolayı gönlüm rahat şimdi 1 yaşına girmek üzere 30a yakın kelime konuşuyor cancanım :nazar::nazar::nazar::nazar:

biz aldığımızda 40 günlüktü küçücüktü güvenilir bi yerden aldık ondan dolayı gönlüm rahat şimdi 1 yaşına girmek üzere 30a yakın kelime konuşuyor cancanım :nazar::nazar::nazar::nazar:

çok pardon canım ya sondan okuyunca konuyu arada geçen zamanı fark edememişim :))
masallah geveze demek ki bizim de ilk göz ağrımız oğluşumuz yüze yakın kelime konuşuyor yaşı büyük onun gerçi yerim ben hepsi birbirinden tatlı oluyo

çok pardon canım ya sondan okuyunca konuyu arada geçen zamanı fark edememişim :))
masallah geveze demek ki bizim de ilk göz ağrımız oğluşumuz yüze yakın kelime konuşuyor yaşı büyük onun gerçi yerim ben hepsi birbirinden tatlı oluyo

100e yakınmı maşşşalahhh canım benim :nazar:yerim ben oğluşunu

ekledim canımcımm:1hug:

anam göremedim yaaa bidaha bakayımm bilmiyorumkismile

X