Bu bir mucize rabbime şükürler olsun yağmurcn hamiş hamişş :)) inanmıyorum kızlar

YAXGXMURCN

ALLAHIM KUZUM SANA EMANET
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2007
4.827
23
Kızlar hikayemi bilen bilir geçen sene tüp bebek yöndemiyle hamile kalmıştım ve yavrularımı 5.5 ay sonra erken doğumla kaybettim senağlama
Şimdi inanılacak gibi değil 9 ay önce doğum yaptım ve günüm geçti bu ay öylesine idrar testi aldım çıktıı delikafadulden
KAN testi yaptım 953.28 ya öyle şaşkınım ki elim ayağım titriyor..
Rabbime binlerce kez şükürler olsun
Allah' ım yavrularımın kardeşlerini gönderdi bana şükürler olsun
Sizden tek isteğim lütfen herkes dua etsin sağlıkla kucağıma almam için . 9 ay önce içim çok yandı yavrularıma şimdi bu ise süpriz. Doktorlar imkansız gibi demişti normal yolla 4 sene olacak evleneli
heyecandan ne diyeceğimi bile bilmiyorum :teytey:
:dance:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Canım hayırlı olsun, gözünüz aydın, çok sevindim inan ki. Allah yaruna ya da yavrularınıza sağlıkla kavuştursun darısı tez zamanda başımıza olsun inşallah.

canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah.hayırlı olsun ne mutlu sana darısı başımıza........

Allah' ım isteyen herkese nasip etsin çok şaşkınım kızlar hepinizden Allah razı olsun ... Buda sizlere umut olsun .......
4 yıl ve normal yolla hamişim inanamıyorum şaka gibi tüp bebekten sonra
Allah' ım sen çok büyüksün

ciddimisin bitanemmm:dance:
tüylerim diken diken:1shok:
sevinç göz yaşları döküyorumsenağlama
rabbim mucizesini
gönderiyo:Saruboceq:
şükürler olsun rabbim sana:Saruboceq:
rabbim tamamına erdirsin canım arkadaşımŞenizhihoyyyt:lepi:

yağmurcan canım çok sevindim rabbimin mucizeleri bitmiyo işte rabbim tamamına erdirsin sağlıcakla kucağına almayıda nasip eder inşallah...

canım benimmmmm nasıl sevindim anlatamam şu an.
ellerim titriyor yaaa.ALLAHIM TAMAMINA SAĞLICAKLA ERDİRSİN İNŞALLAH..
bana da umut oldun arkadaşım...çok ama çook sevindim canım benim...

Özloşum sağol bitanem Allah razı olsun umut olsun inşallah rabbim en kısa zamanda tattırsın bu duyguyu şaşkınım çok yaa

smhsmh cnmmm bilmiyom karmaraşığım inanki

canım çok sevindim bitanem yaaaa mucuzenin de mucizesi bu işte allahıma şükürler olsun cnm gözün aydın allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin cnm uzun ömürler versin cnm allah analı babalı büyütsün inş :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

bana da dua et nolur a.s. a.s. a.s.

canımm topikte de yazdım gerçi ama çok sevindimm hayırlı olsunnn..mucize budurr.....tekrar tebriklerrr.allah tamamına erdirsinnn....:emir_bebek::ecrin_bebek:

Çok ama çok mutlu oldum canım..Hele bu günlerde böyle bir güzel haber almak beni çok sevindirdi..Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin..Bu kez her türlü önlemi alıp daha çok araştırma yapalım..

Bana çoğul gebelik gibi geliyor..İnşallah öyledir..:nazar: :nazar:

yagmurum tam bır mucıze ıste rabbım sen buyuksun...
senı ve esını tebrık ederımmm.
ınanamadım saka yapıyor bu kız dedım..
ayy cok sevındımmm..

rabbım en yakın zamanda bana tekraradan o mucızeye yarat..

ve tum anne olmak ısteyen herkes yasasın...

Amin Rapunzell inşallah sende en yakın zamanda yaşarsın senide meleğin sana gönderir kardeşinin inşallah

allahım tamamına erdırı ınsallah.

cok sevındım...

ne guzel bır haberdır bu böyle..

canımmm çok sevındımm hıkayenı bılıyorum inş melegın bukez senınle olur duamdasın :)

X