Bu benim duygularm.

bencede devam et canım duygularını çok güzel aktarmışsın kağıda,kalemine ve yüreğine sağlık

kalemımı bırakalı yıl gectı sayılır elıme almaya korkar oldum nedendır bılmıyorum korkuyorum yazmaya ama bır ıtırafta bulunmalıyım kı ben kalemımı bırakalı ıcımdekı duygu ısyana donuştu donuşuyor sanırım zamanı geldıde gecıyor.sagolasın yeşılım hatırlattıgın ıcın

kısmetsizkedi, iclo ,samyeli ,teşekkürler motivasyon iyi geldi.
samyeli hemen başla yazılarına okuyalım geç kalma ,yarınlar çok uzak...

MERHABA lena,merhaba orkide, ah benim de dilim bir çözülse kağıtlar yetmeyecek diye düşünüyorum.akan bir nehir gibi. kısacası bir offf çeksem karşıki dağlar yıkılır.

insan paylaştıkça vardır.hisettikçe vardır. tüm duygular bizim için arkadaşlar. duygularımızı paylaşalım.birbirimizi daha iyi anlamaya davet ediyorum.

şuleay hoş geldin canım teşekkürler.buradayız senin duygularınıda bekliyoruz..
dimağ senin güzel yüreğin o hissettiklerin gel sende paylaş göreceksin nasıl çözüldüğünü..

Bazen öyle anlar vardir ki yanindaki insanlarla paylasamadigin duygularini kagitlara dökersin,en iyi sirdastan bile sirdastir sana,yillardir mutlulugumu,mutsuzlugumu anlatmisimdir beyaz sayfalara,kimselere söyleyemedigim,bazen kendime bile söyleyemedigim gercekler parmaklarimin arasina aldigim kalemle o beyaz sayfalara dökülüvermistir...seni cok seviyorum ablacimmmmm

yağmur hoş geldin umarım iyisindir biliyorsun bende seni seviyorum...

şu an öyle üzgünüm ki! duygularımı anlatacak kelimeler bulamıyorum. çok iyi bir arkadaşımı kaybettik. çok hüzünlüyüm.ölüm hakkında ne denilebilir ki' çat kapı geliveriyor.allahım yavrusuna bir daha sarılmadan sana kavuştu.can ciğeri yavrusuna bu nasıl açıklanabilir ki.yarabbi sen ailesine sabır ver. bir sabah kalkıyorsun mesajında ölüm haberi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! yürek dayanır mı. şu an üzüntüm çok büyük. sen rahat uyu canım arkadaşım.arada rüyama girip iyi olduğunu haber ver e mi? haber vermeden gittin. canım

şuleay canım başın sağolsun ..sabırlar diliyorum..antalyadamı oldu kaybınız,ne oldu..biraz açıklarmısın,tanırmıyız.ben bile üzüldüm..sende antalyadasın sanırım..
hay allah kelimelerde zorlandım.

Yeşilim, gene döktürmüşsün gerçekten bazı günler varki insan konuşmak bile istemiyor.Bazen eşime veya kızıma söyleyemediklerimi kağıda döküyorum.Çokda rahatliyorum.

Üzgünüm sıkkınım...Hak edilen hiç birşeyin alkışlanmamasına
Açık bulup hemen atlanmasına ...Duyarlı halkıma ne oldu böyle

bende ne zaman moralim bozulsa kendimi bir çıkmazda hissetsem sarılıyorum kağıda sanki o kalemden o duygular döküldükçe içimdeki öfkede hüzün azalıyor sanki.
bazen en iyi dost insanın kalemi değilmidir.
ablacım çok teşekkür ederim paylaşımın için

En güzel öfke,sinir atma şekli yazmaktır bence de..Hiç kimseye,hatta kendine bile zarar vermeden duyguları kağıda akıtmak...Teşekkürler Duygu

Bende sadece aglarim ablacim..Hic denemedim kagit kalemi..
Aslinda bir deneyim beynimi yiyen o karincalari dökim kagida...
Belki o zaman beynimde ugultu gider...

canım ablam yeşillerin kraliçesi ne güzel ifade etmişsin kimselere anlatamadıklarımızı bir parça kağıda ve bir tahta parçasıyla nasılda güzelce ifade edebiliyoruz bu bir parça kağıt ve bir tahta parçası hayatımızda öyle bir yere sahip ki içimizde fırtınlar ya da sevinçler yaşarken bunları birileriyle paylaşmak gerektiğini düşünürüz ve ozaman bakıyorsun ki etarfında hiç kimse yok ama yanında herzaman o cansız varlıklar var ve biz bu cansız varlıklara kendimizce elimizden geldiğince canlı varlıklar haline getiriyoruz onlarda bizim için bir dost bir dert değirmeni bizler sayesinde birer değer haline geliyor ve butun sırlarımızı genelde onlarla paylaşırız iyiki varlar
canım kalbim sende çok güzel dile getirmişsin canlarım öpuyorum kocaman sizleria.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…