Makyaj Ürünleri bu benden makyaj malzemelerimden bir demet

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ssparil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2010
22
0
:KK69: $IMG_0398.jpg $IMG_0395.jpg $IMG_0399.jpg $IMG_0400.jpg $IMG_0405.jpg $IMG_0401.jpg $IMG_0403.jpg
1.flormar turbo boost x5 rimel hacimli gösteren güzel bir rimel dışı mavi olanıda var suya dayanıklı ondanda kullanıyorum gerçektende denize havuza girince hiç çıkmıyor bu serinin eksi yönü kirpikleri birbirine yapıştırıyor biraz.

2.Clarins palette quatuor yeux 03 bu farım yeni hediye renk tonları çok güzel fakat biraz fazla sürdükten sonra renklerini veriyor.

3.Maybelline dream touch blush krem allık renk tonu çok doğal fazla sürmemek şartıyla güzel bir pembelik veriyor.

4.Maybelline dream mousse blush 06 brown köpük allık bununsürümü pembeye göre daha rahat güzel ışıltılı bir bronzluk veriyor.

5.Maybellie affınıtone 05 kapatıcı ve clarins mono couleur 25 desert blond far ben bu farı aydınlatıcı olarak kullanıyorum abartılı durmadığı için çok seviyorum.

6.Clınıque blushıng nude ruj göründüğü kadar koyu durmuyor sürünce tabi dudak rengininde önemi var ama yumuşacık doğal tonlarda bir ruj.

7.Maybelline color sensational crazy pink 180 kokusu çok güzel sürümü rahat kolay çıkmıyor pembesine bayılıyorum bu rujun.

işte bukadar bir çok makyaj malzemem var hepsini kullanmak istiyorum dönem dönem bazılarına bağlanıyorum bu ara favorim bunlar...

Rujunun dudakta duruşunu gösterebilmen mümkün mü acabaa?
Bu ara aradığım bi' renk var ama o mu çözemedim :-)

çok teşekkür ederim mavisoluk

tabiki en kısa sürede çekip koyarım resmini bende hep güzel bir pembe arıyordum bundan memnunum ama baya kendini gösteren parlak bir renk.

X