bu bekleyiş beni öldürecek

latifeelif

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2008
801
5
38
kızlar cumartesi günü adet olmam gerekiyordu 29 günde bi adet oluyorum ve günüm asla şaşmaz.dün adet olmadım göğüslerimde de acı yok,karnımada cok ara ara azar azar agrı geliyor...normalde göğüslerimin acısından duramazdım şimdi bişi yok. test yaptım adet günümde negatif tek çizgi:KK43: bugün pazar hala olmadım hamilemiyim ben şimdi ya 19 aydır bekliyorum..

tek cizgi görüpte sonra hamile oldugunu anlayan varmı?
bu bekleyiş benmi öldürecekfisfisfis

Güzelim olabilir, bir arkadaşımız 7 gün sonra kan testinde ancak öğrenebildi hamiş olduğunu. İdrar testlerini güven olmuyor. Hadi inş bu ay gelmiştir bebişin, Allah gönlüne göre versin...

kızlar cumartesi günü adet olmam gerekiyordu 29 günde bi adet oluyorum ve günüm asla şaşmaz.dün adet olmadım göğüslerimde de acı yok,karnımada cok ara ara azar azar agrı geliyor...normalde göğüslerimin acısından duramazdım şimdi bişi yok. test yaptım adet günümde negatif tek çizgi:KK43: bugün pazar hala olmadım hamilemiyim ben şimdi ya 19 aydır bekliyorum..

tek cizgi görüpte sonra hamile oldugunu anlayan varmı?
bu bekleyiş benmi öldürecekfisfisfis

Canım inşallah hamişsindir. Bizim listemizin de ilk hamişi sen olursun. Bizlere de umut olursun. Ne güzel olur. Ama değilsen de bak kendini harab etmek yok lütfen. Hayırlısı demeyi alışkanlık haline getirmeliyiz. Lütfen canımm.

canim adetin hic gecikmiyor olabilir ama stres yaparsan olacagi varsa da olmaz. cok zor ama cik git bir yere. yani birine cay icmeye gidin yuruyus yap kendini oyala. temizlik yap. aklinda at bir sure. cok zor ama boyle surekli dusunursen beynin hormon dengesini bozar. psikoloji cok onemli. zaten hemile olacak kadinlarda adet gecikmesi olur der buyuklerimiz. yani rahim bebek arar der. yani daha bir gun gecikmis. yarin testi tekrarlarsin.

saolun kızlar bugün gecikmenin 2. günü göğüslerim çok az acıyor..arada adet sancısı gibi bi sızı geliyor ama başkada bişi yok...

allah kimsenin kucağını boş bırakmasın...perşembeye kadar dayanıcam 5 gün gecikme olunca dr a gidicem bakalım inşallah bu ay bebeğimniz yoldadır

canım ınsallah hamılesındır.bırkac gun daha bekle bakalım.
ve testı yenılersen sabah ılk ıdrarınla ac karnına yap..

Inşallah Hamilesindir Millet Yillarca 10 Yil 15 Tyil Bekliyo şükretmeliyiz Bende 3uilidr :KK43::-)

insallah hamilesindir cnm
idrar testine guvenme cnm bence gidip kan testi yaptir

KISLAR benimde 20 de olmam gerekiyordu olmadim tedavi icin adetimi bekliorus olamiorum yaa
acaba sitresten olabilirmi tedaviye baslicam ya..

X