bu ayda vücut ısımı nasıl ölçebilirirm?

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
slm arkadaşlar bilirsiniz havala çok ısındı ve yumurtlama dönemimi anlamamın bir yoluda vücüt ısımın ölçümü nasıl anlıycam bilemiyom bileniniz varmı:uhm:

ateşini ölçtüğün normal dereceyi vajinaya koyup ölçüceksin. ben denemedim ama arkadaşım öyle takip ediyordu kendi çapında nitekim hamilede kalmıştıı

ne vajinası yaa valla benim bildiğim vede doktorların sitelerinden okuduğum şu her sabah aynı saatte yataktan kalkmadan yanıbaşınızdan aldığınız dereceyi dil altınıza koyup çıkan sonucu not alıyorsunuz ama kesinlikle kalkmadan su falan içmeden yani herhangi bir fiil gerçekleştirmemiş olmak gerekiyor sitede birçok topikte ateş ölçme yöntemi mevcuttur arraştırırsan zaten aklındaki sorulara cevap bulursun:KK66:

arkadasim ne vajinasi yaaa. agiz altindan her sabah 7-8 arasi yataktan kalkmadan olcup not edeceksin. termometre kolayca ulasabilecegin bir yerde yataginin yaninda olsun. hep 7 de mesela saatini kur olc yatacaksan geri yat. termometren dijital olsun.
vucut isin yumurtlama olacagi gun hafifce duser. yumurtlamadan sonra salgilanan progesteron ile de yarim derece kadar artar. isi artmis oldugunda artik is isten gecmistir yani yumurtlama gerceklesmistir.
mesela yumurtlamadan once 36.1 falan olur. yumurtlamadan once 35.9 yumurtlama gerceklestikten sonra ise 36.7-8 lere cikar.

teşşkür ederim bana verdiğniz bilgilerden ötrü....

hoppp yawaş gelin ben yaptım demedim dimi arkdşım öyle yapıyordu doktormuyum ben herkez bildiğini söylemiyormu doğru yada yanlış bende bunu biliyorum hayret bişey yaa
dilinmi yumurtluycak ayrıcaa dilinden ölçüyosun vajina önemlii ben ısrar ediyorumm yanlış işte ısrar ediyorumm

arkadasim benim bildigimde vajinadan yataktan kalkmadan once yapacaksin sana kolay gelsin canim

hoppp yawaş gelin ben yaptım demedim dimi arkdşım öyle yapıyordu doktormuyum ben herkez bildiğini söylemiyormu doğru yada yanlış bende bunu biliyorum hayret bişey yaa
dilinmi yumurtluycak ayrıcaa dilinden ölçüyosun vajina önemlii ben ısrar ediyorumm yanlış işte ısrar ediyorumm
canim burda bazilari cok bilmis yazdigin ne olursa olsun bi zittini buluyorlar napcannn sende fikrini bildigini solucen tabikide ha agizdan ha vajindan nolcak yani ikiside isiyi veriyo birde cocuk olacaksa isi falan viz gele

X