bu ay hamile kalmak için uğraşacağım yardım lütfen

balxixmnur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2007
2.806
18
44
herkese mrb. 18 aydır bebişimiz olsun istiyoruz. 8 ay önce bebeğimiz tutunamamıştı. şimdi tekrar başladık çalışmalara. salı günü dr gideceğim ama vajinal ultrasonla bakıyor bebiş tutunmaya çalıştığı zamanlarda yapılırsa zararı oluyormuş. bu gerçekten doğrumu bir önceki bebişim onun içinmi tutunamadı. ne yapsam bilmiyorum ve çok heyecanlıyım acaba drum ne diyecek bir sorun çıkmaz umarım. bence pco var ama yumurtamın çatlaması normalmiş ve yumurtalarım genetik olarak normalden büyükmüş. off ne zormuş bebek sahibi olmak.

aa bu konuda bende yardım istiyorum nasipse 1 ay sonra da ben uğraşacağımmm:)

balımnurcum senin de ilk denemen mi olacak canım umarım dileğin çabucak gerçekleşir canım

herkese mrb. 18 aydır bebişimiz olsun istiyoruz. 8 ay önce bebeğimiz tutunamamıştı. şimdi tekrar başladık çalışmalara. salı günü dr gideceğim ama vajinal ultrasonla bakıyor bebiş tutunmaya çalıştığı zamanlarda yapılırsa zararı oluyormuş. bu gerçekten doğrumu bir önceki bebişim onun içinmi tutunamadı. ne yapsam bilmiyorum ve çok heyecanlıyım acaba drum ne diyecek bir sorun çıkmaz umarım. bence pco var ama yumurtamın çatlaması normalmiş ve yumurtalarım genetik olarak normalden büyükmüş. off ne zormuş bebek sahibi olmak.

Merhabalar canım 8 ay önce bebeğim tutunamadı diyorsun tüp bebek mi yaptırdın da tutunamadı bunu anlayamadım canım. Öncelikle bütün tahlillerini yaptırdın mı? Hsg falan bakıldımı?

canım umarım hayırlı haberlerini alırız.ben henüz hiç denemedim olacakmı olmayacakmı ne kadar bekleyeceğim tedavi gerekecekmi onu bile bilmiyorum ilk kez deneyeceğim

ya tahlillerim normal çıktı pco var ama seni etkilememiş yumurtan çatlıyor dedi dr um. sadece genetik olarak yumurtaların normalden büyük dedi. 8 ay önce normal yolla hamile kaldım fakat fazlasıyla iş yaptığımdanmıdır bilemiyorum 10 gün sonra bebişim tam tutunamayarak düştü. 8 aydır uğraşıyoruz hamile kalamadım ama bu ay daha çok istiyorum. dr a tekrar gideceğim bakalım ne olacak. ilk defa bu ay yastık olayına girdik. birde soğan suyu dediler onuda deneyeceğim bakalım. rabbim isteyen herkese bebiş versin

ya tahlillerim normal çıktı pco var ama seni etkilememiş yumurtan çatlıyor dedi dr um. sadece genetik olarak yumurtaların normalden büyük dedi. 8 ay önce normal yolla hamile kaldım fakat fazlasıyla iş yaptığımdanmıdır bilemiyorum 10 gün sonra bebişim tam tutunamayarak düştü. 8 aydır uğraşıyoruz hamile kalamadım ama bu ay daha çok istiyorum. dr a tekrar gideceğim bakalım ne olacak. ilk defa bu ay yastık olayına girdik. birde soğan suyu dediler onuda deneyeceğim bakalım. rabbim isteyen herkese bebiş versin

cnmm bende inş önümüzdeki ay çalışmalara başlayacağımm benimde bebeğimm tutunamadı ve düştüü :KK43:( yazındaki soğan suyu nedirrr hiç duymamıştımm ??

Canım insallah Allah isteyen herkese nasip etsin. Bende de hiç problem yok eşimde de ama buna rağmen 2.5 yıl olmadı tüp denedik o da tutmadı şimdi 2. sonucunu bekliyorum işte Allah cabalarımızı bosa cıkarmasın insallah

kuru soğanı kabuklarıyla kaynatıp sabah aç karnına içiliyormuş bu rahim iltihabını kistleri felan yokediyormuş. ama yumurtlama esnasında denemiyi düşünmüyorum adet dönemi ve sonrasında 1 hafta felan. ben şimdiye kadar hiçbir tedavi uygulamadım drumun tavsiyeleriyle hareket edeceğim. herşey nasiple ondan ötesine geçemiyoruz maalesef. en çok ağrıma giden benden sonra evlenen arkadaşlarımız bebişlerini kuçaklarına aldılar bile.

canım bence kendini rahat bırak kasma oldumu diye düşünmede....bide gece yapınca o işi kalkma sabah kadar yat ben öyle yaptım hayırlısı olsun peçete koydum altıma heemn sonra uyudum yan dönüp hiç kıpırdamadım ..

yastık olayı nedir,çok merak ettim nooolurr bi söyleyin????
yerimseniben

canım öncelikle kendini rahat hisset kendini ne kadar rahat hissedersen işler o kadar yolında gider kafaya taktıkça olmuyorben bunun çok örneğini gördüm arkadaşlarımda. ne zaman umursamadılar o zaman hamile kaldılar çok zor biliyorum insanın kafasına takmaması. hep pozitif düşün folik asite devam et gerisi kendiliğinden oluyor zaten. moral çok önemli

ahhh ahhh bu bebişler.benimde 1.5 yıldır olmuyor canım sabırla bekliyorum.inanaıyorum bir gün gelecek.moralini bozma inşallah en kısa zamanda alırsın kucagına.

yastık olayı nedir,çok merak ettim nooolurr bi söyleyin????
yerimseniben

EŞİN BOŞALACAĞI ZAMAN ALTINA YASTIK KOYUYORSUN VE YARIN SAAT ÖYLE DURUYORSUN. BU SPERMLERİN RAHME İLERLEMESİNİ SAĞLIYORMUŞ. BAZI ARKADAŞLARIM ÖYLE HAMİLE KALMIŞLAR BENDE BU AY DENİYORUM BAKALIM NE OLACAK.

arkadaşlar gebe kalmak için pekçok bitki çayı,ve teknik söz konusu hepsini 9 aydır içiyorum birkaç kez denedik olmadı.adaçayı,karanfil en çok tavsiye edilenler arasında.....sanırım dua ve sakinlik en önemlisi.ben stressiz duramıyorum ve drlar en çok buna kızıyor.ben yapamadım ama stres faktörünü kaldırmak en önemli şey gibi görünüyor.
hepimize hayırlı zamanda hayırlı evlatlar inşallah.

balım nur ne dedi dr bende mayısta aynı dr gidecegim.inşallah netice alırız.
canım özel msj konrteol panelinden ayarla özel msj gönderilmiyor sana.öptm

X