bu ağrılar nden olabilir?

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
slm kızlar.benim kasıklarımda patlıcakmış gibi ağrılarım oluyo ve bu ağrılarda yumurtlama günümden buyana başladı.yumurtlama günüm bu ayın 11'den itibarendi dr'umun söylediğine göre bugün daha fazla dayanamayıp gidipte yattım ve kalktıktan sonra geçmişti nden olabilirki bir fikriniz varmı?

bu siteden öğrendiğim bilgilere göre hamileliğin erken belirtileri olabilir.ama herkes içinde aynı olmabilir.mesela benim de bu ay adet olmadan önce kasıklarıma öyle bir ağrı saplanıyordu ki anlatamam kısa aralıklarla fakatçok şiddetli ve göüslerim patlıcak kadar şişmişti dokunamıyordum çok acıyordu ve bu belirtileri yaşarken adetime 15 20 gün vardı.hamile olabileceğimi düşündüm fakat deilmşim.yani tam bir hamilelik belirtisi sayılmayabilir.ama eğer sen bebiş istiyorsan ihşallah hamilesindir canım.

Doktorun ne dedi canım?İltihap varken ben böyle ağrılar yaşamıştım.

yumurtlama dönemlerinde kasıklarda kısa süreli fakat ağrılar görülebiliyormuş

fakat ağrının şiddeti çok fazlaysa mutlak içeride sorun vardır bu yüzden doktorunuzla tekrar görüşmelisiniz
ve henüz anne olmadıysanız sakın ihmal etmeyin

ben dr'umada gittim muayene etti yumurtlama dönemindesin yumurtlama olabilir yada idrar yollarında enfeksiyon olabilir dedi.1.si yumurtlama 3-4 gün sürermi? 2.si de iltihabım felan yok bunlar beni düşündürüyo hamilelikte olsa daha çok yeni deilmi belirti vermek için?!!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…