btn ilgin eyler beni mi bulacakk :((

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
slm kızlarr biliyorsunuz ki en son konu açtığımda testimin silik olduğunu yazmıştım daha sonraki yaptığım testler yine ya silik yada negatf çıktı yani çizgim hiç netleşmedi ve hiç geçmeyen adetim bu ay 8 gün geçerek sonunda geldi ve okadar kızıyorum ki neden bu silik çizgiler çıkıyor ve yanılıyoruz..:uhm:gerçi benm çizgi net değildi ancak ışığa tutunca belli olucak gibiydi oda çok çok silik ama yinede umut veriyor insana üstelik ben 2 farklı markadan yapmıştım 2 sindede aynı çizgi vardı tek sonun netleşmemesi...neyse canlarım dediğim gibi adetim geldi normal ağrısı ve geliş miktarı aynı hiç bi farklılık yoktu bu sabah uyandım bitmiş hiç gelmemişti( 3 -4 gün sürdü zaten benm ep öyledir)elimde son bi testim vardı dedim bi yapayım çünkü o silik çizgilere taktım neden olmayan bişeyde silikte olsa çıkıyorki diye testi yaptım 10 dk sonra o daha önceki çıkan silik çizginin aynısı şeklinde yine çıktı..senağlamaoff ama sıkıldım ben artık bu durumdan kızlarrr üstüne görmüş olsam net bi çizgi olurdu artıkkk okadar zaman geçtiki çünkü...yoksada bu silikler neden çok çok silikte olsa yoksa eğer çkması çok sinirrrÇok üzgünüm çoookkızlar olamaz dimi artık yaa offf adetim normal geldii bi anormallik yoktu zaten..ben hamilelik istiyorum ama adetim geldiğinde ilaçta içtim ağrı kesici yani ilaçlarda aldım bu arada bu akıl verin ne olurrr :çok üzgünüm:

silik çizgi bana da oldu canım ve adetım de gectı sonra geldııı hamıle degılsem neden cıktı dıorum ben de senın gıbı gercekten bu testler ınsana kafayı yedırtırrrrrr

evt cnm yaa hele bu ay kaç kez gördüm bu silik çizgileri bencede kağıdında yazdığı gibi 3-5 dk içinde ki sonuç geçerli beklettikçe ille bişy beliriyor orda zaten offfff ama benmde olamaz kii ya adetimde hç bir anormallik yoktu ağrısı miktarı herşeyi ile aynı hala neden çıkıyorki o çok silik olan çizgi offff :KK43:((( kızlar üstüne görmekte böyle değildir herhalde yada hadi diyelim üstüne gördüm ozamanda silik çizgi yerine bayağı net bişey olması lazımdı

slm kızlarr biliyorsunuz ki en son konu açtığımda testimin silik olduğunu yazmıştım daha sonraki yaptığım testler yine ya silik yada negatf çıktı yani çizgim hiç netleşmedi ve hiç geçmeyen adetim bu ay 8 gün geçerek sonunda geldi ve okadar kızıyorum ki neden bu silik çizgiler çıkıyor ve yanılıyoruz..:uhm:gerçi benm çizgi net değildi ancak ışığa tutunca belli olucak gibiydi oda çok çok silik ama yinede umut veriyor insana üstelik ben 2 farklı markadan yapmıştım 2 sindede aynı çizgi vardı tek sonun netleşmemesi...neyse canlarım dediğim gibi adetim geldi normal ağrısı ve geliş miktarı aynı hiç bi farklılık yoktu bu sabah uyandım bitmiş hiç gelmemişti( 3 -4 gün sürdü zaten benm ep öyledir)elimde son bi testim vardı dedim bi yapayım çünkü o silik çizgilere taktım neden olmayan bişeyde silikte olsa çıkıyorki diye testi yaptım 10 dk sonra o daha önceki çıkan silik çizginin aynısı şeklinde yine çıktı..senağlamaoff ama sıkıldım ben artık bu durumdan kızlarrr üstüne görmüş olsam net bi çizgi olurdu artıkkk okadar zaman geçtiki çünkü...yoksada bu silikler neden çok çok silikte olsa yoksa eğer çkması çok sinirrrÇok üzgünüm çoookkızlar olamaz dimi artık yaa offf adetim normal geldii bi anormallik yoktu zaten..ben hamilelik istiyorum ama adetim geldiğinde ilaçta içtim ağrı kesici yani ilaçlarda aldım bu arada bu akıl verin ne olurrr :çok üzgünüm:

tatlım sen umudunu kaybetme ve bence dikkat bir dahaki aya ilaç falanda içmemeye özen göster en kısa zamanda meleğin sana gelsn

testler belli bir süre sonra renklenme yapıyor
fakat piyasada bir test var ne zaman yaparsan yap bariz belli bir silik çizgi çıkartıyor
beni bir keresinde çok fena tongaya düşürmüştüsenağlama

geçtiğimiz ağustos ayının 23ünde regl oldum yine hamile değilim diye çok üzülmüştüm 2 gün çok az geldi sonra tamamen kesildi.ayın 27sine kadar bekledim ve hamile kalmayı çooook istediğim için bi umut doktora gittim kan testi yapıldı ve o müjdeli haberi aldık.şimdi 32 haftalık hamileyim.üstüne görmüşüm ama öyle normal regl gibi olmamıştı.Rabbim herşeyi hayırlı zamanda versin.umarım küçük meleğin seni çok bekletmeden yola çıkar Allah hepinize bu duyguyu tatmayı nasip etsin.

benmde az gelmiş olsa öyle düşünücem ama normaldi hatta 3 gün sürdü biraz biraz hala devam ediyor..üstüne görmede benmde bildiğim bi farklılık olur ya zaten en basitinden ben hamileysem testlerimin artık belirgin çıkması lazım hep aynı silik çizgide olmaz herhalde eşimede dedim oda diyor olamaz artık yani çünkü daha adetim geliyor az da olsa devam ediyor...net çizgi görmediğim sürece artıkk inanmam aslaa bazı yazılarda okuyordum çok çok silikti ışığa baktık vardı falan diye benm ise arkadaşıma bile gösterdm o bile evt çizgi var demişti silikte olsa ışıkta belirgindi ama yine olmadı adetim geldii :KK43:(( yani artık asla inanmam birde üstüne görme adet tarihine yakın yada adetten önce lekelenme diye oluyormuş bu doğru değilmi ???? benm zaten adetim 8 gün geçerek geldi..

arkadaşım bu kadar sinirlerini yıpratacağına doktora gitmeyi niye düşünmüyosun:1shok::1shok:

adetim gelince gerek görmedm cnm ondan öncede adetim gelicek gibi sancım vardı diye gitmemiştim ama düşünüyorum perşembe giderim büyük ihtimal..

bende bu ay silik çizgiyi görenlerdenim işıga tutunca belli oluyordu.ama adet oldum canım.

off ne kötü yaa artık asla inanmam kopkoyu 2 çizgi görmeden asla inanmam artık ama böyle olması ne kötü psikolojisi bozuluyor insanın....:KK43:(((

Arkadaşım seni takip ediyorum hatta kesin hamilesin diye düşünmüştüm.Acaba şöyle bişey olmuş olabilir mi sen hamile kaldın hcg çok düşük olduğundan net değildi ki benimde öyle oldu daha sonra ikiye katlamadığı için düşükle sonuçlandı zaten kimyasal gebelikler çoğu zaman farkedilmezmiş bile.Şu anda hcg normal değerlerine henüz ulaşmadığından çift çizgi devam etmiş olabilir.Yani sadece bi düşünce tabi sen en iyisi doktora git canım benim

düşükle sonuçlansa adette bi değişiklik olmazmıydı acaba bnm her zaman ki halindeydi...peki şuanda var olsa çizgi net olması gerek değilmi???

uzun zamandır bebek istiyorum ve bu süre içinde 6 defa silik çizgi gördüm
ama hepsi renklenmeden kaynaklıydı
5 dk içinde çıktı çıktı çıkmadı atacaksın çöpe
ışığa tutunca değil normaldede seçilebilecek olmalı canım
umarım o çizgileri kopkoyu görürsün hihoyyyt

evtt cnm haklısın net olması gerek bende kaç oldu test yapıyorum şuanda artık çok net olması lazımdı..bunu bende biliyorum bencede kaç dk diyorlarsa okadar beklemeli sonrası renklenince işte böyle hem boş yere seviniyorz hemde sonunda üzülmesi var bide zaten varsa anında çıkar benm yumurtlamamın üzerinden bile 25 gün geçti ..

merhaba asya peki şuanki son durum nedir.hamilemisin değilmisin.hamileysen hayırlı olsun iyi geçer umarım.ama değilsen ki yazmamışsın yada ben anlamadım o silik çizgileri gördüğün dönemde sancı durumun nasıldı.yani adetinin gelmediği dönemlerde.ben kendimden bahsedicem.en son 4 şubatta adet oldum.25 şubattan snr korunmadık.2 martta beklediğim adetim hala daha gelmedi.cuma ve cumartesi test yaptım benimde silik bekledikçe belirginleşiyor.kan testine yrn gidicem.ama şöylede bişi var.ayın 1i ve 2 si gibi tam adet sancımı yaşadım bekledim sivilcem bile oldu.bi sıcaklık ha geldi ha gelcek resmen bekledim.28 yaşındayım hiç şaşmadı adetim daha çünkü.ama perşebe cuma o sancılar gitti yerine seyirmeler başladı.şu anda devam ediyor.yrn kan testindeyim.yrn a kadar beni okursan cevap yazarmısın...

asya23 sakın üzülme cnm benim...bende senin gibiğidım..hep üzülüyordum,her daka bebek düşünüyordum ve 8 yıl hiç hamile kalmadım,ta 2 sene onceye kadar oda düşük olmuş...gene hafayı yedim,düşündüm üzüldüm..ocakta adetim gecikmiş hamileyım dedim ama yok değildım..sonrada hiç bişeyı kafaya takmadım...düşünmedim hiç,şubat 2sinde adet oldum ve üzülmedim fazla..kaç sefer boy abdesi alıyordum her zaman derdım..allahım bana bir bebek nasip et ne olur...ve bugun dr.gittim kan talihi yaptım ve hamişim...ama çok küçük 2 haftalık galiba...yane üzülme sen cnm...adetin biter bitmez yumurta takibi al inşallah bu ay kalırsın

tşkler kızlar hmile değilim...zatn şuanda 2.yumurtlama dönemim geldi.ayın13 ü yumurtlama tarihim...benm adet zamanındaki belirtiler her zaman ki gibiydi ağrımda gelişide ama adetten snra silik çizgi çıkması kafamı kurcalamıştı fakat değilmişim testler yanılabiliyor zaten olsa silik çıkmazdı bnm artk çok net çıkması gerekirdi..fakat bu silik çizgiler ne kötü çok yanıltıyor insanı bence kağıdında yazdığı gibi en fazla 5-10 dk bekleyip eğer silik bişy belirmiorsa yoktur test bekletildikçe ille bi renklenme oluyor buda yanıltıyor ve sonucu hayal kırıklığı çok kötü :KK43:((((

DIPTISSCIM
sende benim gibisin ama
artık şu testlere güvenmesek ve yapmasak daha ii olur yaa
her defasında sinir oluyordum bak daha yapmıyorum diye rahatım..
zaten hamile olunca çıkacak sonunda değil mi boşverelim gitsin canım..

X