Btggc

ukteeem

Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2022
305
53
22
Bthgc 181 çıktı adet söktürücü içmeliymiyim yoksa bekleyıp kan testı tekrar mı yapayım ?

İlaç almayın hamilesiniz şu an. Size bilgilendirme yapılmadı mı? Umarım ilacı kullanmadınız Beta hcg nin sağlıklı bir gebelikte 2 günde bir 2 katına yükselmesi beklenir. Sizde 2 gün sonra şlk kan verdiğiniz aynı yerde ve saatlerde kan verirseniz bunu kontrol edebilirsiniz.

1.81 mi 181 mi çıktı? 5 ve yukarısı gebelik var demek çünkü kan sonucunuzu doktora göstermedin mi yada referans aralığına dikkat etmedin mi
1.81 yazıyor referans aralıgı felan yazmıyor doktora gıttım hamıle degılsın adet söktürücü kullan dedı ben tereddütte kaldım o yüzden sormak istedim

1.81 yazıyor referans aralıgı felan yazmıyor doktora gıttım hamıle degılsın adet söktürücü kullan dedı ben tereddütte kaldım o yüzden sormak istedim

Tahmin etmiştim tereddütte bırakacak bir değer değil zaten 4 veya 5 gibi olsa gebelik beklenebilirdi doktorun dediği gibi iç adet söktürücüyü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…