Bronzer ve flormar

1907gokce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2011
39
0
kızlar yeni bir sey kesfettım hemen paylasmak ıstıorm.. gecen flormar standının onunden gecerken yenı urunler gozume carptı ve bır duraksadm.. bir de ne goreyım tam 33 gr lık bronzer hemde 19 tl ye... devv gıbı ve kesınlıklı harıka... flormar bronzing powder face&body olarak gecıor.. hem vucuda hem yuze uygulayabılecegınız gercekten cok guzel bır urun... hemen resımlerını paylasıorm... bu dev bı urun elımdede gordugunuz gıbı... sımdı gelıor ıcıı yanına bılerek pastelın bı ojesını koydum ne kadar dev oldugunu gorun dıye.... ben urunden gercektende cok memnunum... sımdıde sahıp oldugum otekı bronzer lar gelıor... ilk sıradaki physicians formula organic wear bronzer... bunu tum yuzume uygulayabılıorm.. fakat renk olarak cok mumnun degılım ve cıldımı cok kurutuor:s organık oldugu ıcınde kokusu bı fena:S 2. olan yeni aldıgım flormar olan.. bunun 3 rengı var... 1 numaralı rengı cok cok acık bır renk.. onu alıp normal pudra gıbı tum yuze uygulayabılırsınız.. ben 2 numarasına sahıbım.. cunku bana renk katmasını ıstedım... 3 numara ıse tam bır turuncu.. cok koyu bır renk... az kullanırsanız baya bı gıder... evladıyelık yanı... 3. sırada olan avon un bronz pudrası.. avon katalogunda pudra olarak gecıodu bende fondoten uzerınden pudrayla gecmek ıcın sıparıs verdım elıme ıse bıldıgınız kahverengı renkte bı pudra geldı... kı bu en acık rengı olanıdı... bunu cok kullanmıorm... daha dogrusu kullanamıorm... en son olanda verıta diye bir seyy... adı cok bılınmıo fakat ısıltısıda rengıde cok guzel.... cok uygun bı fıyata almıstım.... ıste bu kadar... bu arada flormardan baya bı alısverıs yaptıım ıcın bana yenı makyaj cıkarıcılarından hedıye ettıler..soylekı,, bı tarafı su bı tarafı yag gıbı calkalayıp pamuga dokuosunuz waterproof rımelı dahı anında cıkarıo... kı ben diorshow sıyah waterproof kullanıorm... zıft gıbı. . ınanılmaz zor cıkıyor... bu anında cıkardı.. normaldekı fıyatıda 5 tl.. umarım begenmıssınızdır kızlar...

bronzer vücut içinde kullanılabiliyormuş renk farklılıklarını kapatır mı acaba almayı düşünüyorum da

ya ben flormardan allık ve pudra aldım daha doğrusu onlar sattı bi baktım almışım ben hayatımda kullanmadım bunları fırçaları bile ayırt edemiyorum.yokmu şöyle ben bu makyaj olayından iyi anlarım dien bi arkadaş

Bu bronzer bacakta kullanılabiliyor mu acaba? Ya da kullanıldığında nasıl sonuc veriyor? Bileniniz var mı bayanlar? :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…