Bronz allık

Şu anda MAC'in yeni koleksiyonunda (To the Beach) yer alan "Get Away Bronze" a bakmanızı öneririm...
ben resim eklemeyi bilmiyorum ama googledan aratınca çıkıyor resimler, tam bronz tonda bir allık, adı üstünde...
Angelina dediğin allık bu mu? ama ben allıktan çok mac serısındekı sarı far'a bayıldımlaelaelaelaelae

Eklentiler

• $MAC-to-the-Beach-Marine-Life-Multi-Colour-Pressed-Powder-1.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 107
sayfa düzenini bozucak resimler eklemiyelim

Son düzenleyen: Moderatör:
Loreal Glam Bronze FPS 10
Mat ve doğal duruyor çok beğeniyorum

Son düzenleme:
kızlarrrrrrrrrrrr bana seftali bronz renk arası bi allııkk lazımmm hangi markadan bulurummm

kızlar bende buğday tenliyim ne esmer ne beyaz. saçım ve gözüm koyu kahve siyaha yakın.bornzluğu çok seviyorum ve şöle pudra fln kullanmadan direk sürebileceğim bi allık istiyorum.Ama ne çok mat olsun ne de çok ışıltılı ortası yokmu?:S böle doğal ama belli belirsizde olmasın.. ne öneririsiniz bunları denerken satıcıya ne dmeliyim?

ben uzun zamandır bu allığı kullanıyordum

bitince yenisini almak istediğimde artık çıkmıyor bu ürün dendi
pastelin terracota allığını aldım

güzel bir şey ama çok fazla parlıyor mat makyaj malzemelerini daha çok seviyorum.

Golden Rose Terracotta'yı ben de kullanıyorum. Bir de Avon'un bir top allığı var, ondan da memnunum.

1.ürününmarkası ve nosu neydi cnm?

ben cecile 'in terracota bronz allığını kullanıyorum... ilk başlarda biraz tereddütte kalmıştım fakat uygulamadan gelen sorunları oradan kaldırınca sewmeye başladım... allık sürerken muhakkak gün ışığı alan bir yerde sürüyorum abartılı olmaması için... badana yapmıyoruz değil mi?:86:

evin içinde güne ışığında allık sürmeyi nasıl ayarlıyosun ya ?:) bende hep aynı hatay düşüyorumda merak ettm güneşe çıkınca parıl parıl olmuyum artık

kızlar fiyatlarıyla beraber yazarsanız mutlu olurum, malum öğrencilik:)) parayı hesaplı kullanmak lazım gelmekte malesef:)

evin içinde güne ışığında allık sürmeyi nasıl ayarlıyosun ya ?:) bende hep aynı hatay düşüyorumda merak ettm güneşe çıkınca parıl parıl olmuyum artık

perdeleri açıp pencerenin önünde bazende balkonda ama muhakkak fırçaya allığı aldıktan sonra silkeliyorum ve tabi badana yapar gibide sürmemek lazım :)

Carminanın mineral bronz pudrasını kullanıyorum bronz allık olarak. gayet doğal bir gölge veriyor. simli değil kesinlikle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…