Bronz allık

7_27_flormar.jpg

ben avonun top allığını çok beğendim arkadaşımda vardı denedim gerçekten çok hoş duruyor

bronzlaştırıcı denince akla ilk Guerlain gelmeli..şahaneler...
Ama daha uygun bir seçim dıyorsan eger Body Shop un terracottaları da cok guzel.

kızlar bronz allık isterseniz kesinlikle pastel öneririm.terracota olanlar.renk tonları mevcut.ayrıca ışıltılı olması da çok güzel

golden Rose terracotta allık bronz olanı mükemmel. yüzüme ewdn çkarkn suruyorm okdr hoşki

guerlain petekli bronzer nasıl? indirimdeyken alıcam bitane ama ten rengim soluk birass.hangi tonu iyi olur sizce?

Çok doğal bir bronz pudra.Turunculuk renk dalgası asla yapmıyor.
Tavsiye ederim.Fiyatıda abartılı değil 86 tl civarı.
İnternette daha uygun fiyatlarada bulabilirsiniz.
Zaten mağazalarda şu sıralar bulamıyoruz stoklarında sorun var diyorlar.

soleil-tan.jpg

selam ben 2 yıldır pikenzin bronz pudrasını allık olarak kullanıyorum çok memnun kaldım çok doğal gösteriyo şimdi resim yükleyemiyorum ama araştırın tavsiye ederim ::KK66:

selam arkadaşlar ben de bronz pudra mı allık mı derdinde olan biriydim Yüzüm oldukça beyaz ee mevsim yaza döndü hoş olmuyor böyle. ama pudralarda resmen yüzü çamura bulanmış gibi yapıyor araştırdım baktım sonunda body shop'un bronz shimmerine karar verdim gittim denedim pudrasına baktım aynı dediğim gibi çamurlu oluyor suratınız.Ama bu hafif ışıltılı dalgalı beş renkten oluşan alık şahane hemde göz farı olarak kullanılabiliyor fiyatıda 37 tavsiye ederim resim de ekleyeceğim:)

Eklentiler

• $lg_piriltili_allik[1].jpg
    $lg_piriltili_allik[1].jpg
    4,1 KB · Görüntüleme: 65
Şu anda MAC'in yeni koleksiyonunda (To the Beach) yer alan "Get Away Bronze" a bakmanızı öneririm...
ben resim eklemeyi bilmiyorum ama googledan aratınca çıkıyor resimler, tam bronz tonda bir allık, adı üstünde...

X