Bromelain mate krom pikolinat zühre ana lütfen fikrinizi bildirin

Caldionkaliyo

Güzel günler göreceğiz güneşli günler 🍀🤲🏻
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2024
338
134
Hanımlar merhaba
Zühre Ana'nın mate ekstreli krom pikolinatlı bromelain takviyesini aldım
Pcos var insülin direnci var ne ararsan var yani bunlar için takviye kullanıyorum normalde fakat metabolizmamı ateşlemesi bir tık daha hızlandırması için bu takviyeyi aldım
Şimdi size sorum ben bunu aç mı tok mu içeyim firma farketmez diyor ama sizce en çok etkiyi nasıl görürüm bromelain ya da mate krom kullananlar nasıl kullanıyorsunuz ?
Bromelainin etkilerini hiç bilmiyorum bilgisi olan arkadaşlarım aydınlatırsa çok sevinirim

Ürünü ilk defa duydum, köşeme geceyimde gelen yorumlari bekleyeyim.

O tür urunlerin üzerinde kullanma yonergesi oluyor, yoksa da
Üretici firnayla iletişime gecebilirsiniz.
Youtube instagram yorumlarina bakın

Ürünü ilk defa duydum, köşeme geceyimde gelen yorumlari bekleyeyim
Teşekkür ederim cevapladığın için bir an hiçkimse görmeyecek yazmayacak sandım
Bromelainin tek bildiğim şeyi ödeme faydası ama onu da çok bilmiyorum inşallah bilgili birisi çıkar da aydınlanırız

Rica ederim, gun içinde görüp, bilgisi olanlar yazabilirler, umudunuzu kaybetmeyin
Bromelaini bir diyetisyenden duymuştum ama boyle bir ürün olduğunu bilmiyordum

Rica ederim, gun içinde görüp, bilgisi olanlar yazabilirler, umudunuzu kaybetmeyin
Bromelaini bir diyetisyenden duymuştum ama boyle bir ürün olduğunu bilmiyordum
Aldığım ürünün içerisinde mate ekstresi quersetin de var
Kendimi tutamadığım 2 saatte 1 gelen yeme isteği var insülin direncim yüksek doktor metformin verdi standart ama yan etkisi çok 1 kutu bitirdim pcosla da bağlantılı olarak inositole geçtim inositol insülin direncine çok iyi geliyor + bu da ödem ve metabolizma konusunda yardımcı olursa çok iyi olacak bu arada quersetin falan ne işe yarıyor hiçbir fikrim yok kullanan birileri gelse ahh ne güzel olur

Bromelain ananasin içinde bulunan ödem atmaya yarayan bir madde. Yani vücudunuz ödem yapmaya ,su tutmaya egilimli ise işe yariyor. Krom ise kanda şeker dengelemesi yapiyor. Daha geç acikma sağliyor. Bende krom picolat /solgar kullanmisdim bir süre. Insülin direnci olanlarda ise yariyor.

Çok teşekkür ederim kronik rahatsızlıklarım yüzünden ödem çok oluşuyor vücüdumda azıcık kaçırsam hemen su tutuyor vücudum ayrıca insülin direnci de var zaten o zaman güzel etkisini görürüm inşallah

Bence faydasini görürsünüz. Ödem çayida yapin . Hatta tarif vereyim size bir tencere suya bir tutam maydanoz ,yarim limon,elma dograyin kabuk tarcin ve birkac tane karanfil atin . Bunlar biraz kaynasinlar . Altini kapatip yeşin çay atin demlensin süzüp için. Işe yariyor . Tavsiye ederim.

Yeşilçay 1 adet mi ?
Günlük taze bir şekilde hergün yapayım o zaman
Çok teşekkür ederim

Yeşilçay 1 adet mi ?
Günlük taze bir şekilde hergün yapayım o zaman
Çok teşekkür ederim
Ben aktardan yaprak yesil çay alip 2 çorba kaşigi kadar atiyorum . Bir tencere yaptigim icin ertesi günede kalabilir. Isterseniz sürahide buz dolabinda tutarak 1 veya 2 gün tüketin . Faydasini görürsünüz. Krom tabletide sabah aksam almanizda fayda olur iştah kontrolü acisindan. Şifa olsun

Çok sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…