british shorthair kedi arıyorum acill

gerçekten vermek isteyen olursa çok iyi bakılacak emin olsun fiyat konuşulur

benim brıtısh shorthair bir kedim var birde sokaktan sahiplendiğim bir kedim
neden ırk isteğiniz var bilemiyorum ama size şunu söyleyebilirimki sokaktan sahiplendiğim kedim ırk kedime göre daha uyumlu daha cana yakın ayrıca sunu da ekleyeyim ıstediğiniz ırk kedi inanılmaz kaprislidir :)) eğer cok seversenız sana benden baskası bakamaz dedırtır benden söylemesi :)))))))
o kadar paralar verip almayın sokak hayvanlarımızından birini kurtarın yok ben illaki ırk kedi isterim diyorsanız

1000 euro ya petshop lardan alabilirsiniz.

gerçekten çok bilgilendirmişsiniz ama ben aldık kedi 400 tl verip iyikide almışım sokak kedilerini hiç sevmiyorum adı üstünde onlar sokak kedisi ben 3 ane sahiplendim baktım çok nankörler yaramazlar yırtıcılar yani evde bakılmıyorlar benim cins kedim ise daha ir kere beni tırmalamadı iyiki almışım eleştiri yapmayın hemen yani parayı bastım aldım iyide yaptım doğru düzgün evcilim oldu

sizin konuşma tarzınıza sahip bir kişiliğe nasıl cevap verilirki
ayrıca çektiğiniz mesajda da haddinizi aşmışsınız yorum bekleyipte burada konu açıyor iseniz eleştirilere açık olun
parayı bastırıp almışsınız hayırlı olsun tepe tepe kullanın, defolu çıkınca değişim yapıyorlarmı bari :))))))
ne diyim kediye sabırlar kaydirigubbakcemile3

yazık!ne desem boş! insanlarıda sınıflara ayırıyo rmusunuz acaba böyle?haniii ıyyy bir sokak kedileri var birde asil cins kediler varya ondan...o sizin beğenmediğiniz sokak kedileri karda kışta soğukta iki avuç mama verdiğinizde sürtünür size hoplar zıplar sevgisini gösterir..ayrıca insan olsun hayvan olsun sınırlarına girilmedikçe saldırıya geçmez.ama paranız var doğru istediğiniz kadar parayı bastırınca istediğiniz gibi davranır hayvanınız.umarım kendinize hayvan seviyorum demiyorsunuzdur.allah kalbinize merhamet indirsin...

Yazıklar olsun, çok yazık... Siz ne bileceksiniz ki hayvan sevgisini? Kedinize üzüldüm asıl, birkaç ay içinde kapının önüne konur :KK43:

ramitep gibi insancıkların hayvanlara mal muamelesi yapmalarını normal olarak karşılamak lazım şayet onların benim gözümde çöpten başka hiç bir değeri yok

Bence bir can için parayı basıp aldım demek bile ayvan sevmekten çıkmak onları bir mal olarak görmek demektir.Bu da bence görgüsüzlükten başka birşey değildir.Burda binlerce sokak kedisi sahiplenen hayvansever var ve onları cocukları gibi görüyorlar.Hem ''Adı üstünde sokak kedisi,Doğru dürüst bir hayvan değil'' gibi cümlelerle aşağılamanızıda kınıyorum.

gerçekten çok bilgilendirmişsiniz ama ben aldık kedi 400 tl verip iyikide almışım sokak kedilerini hiç sevmiyorum adı üstünde onlar sokak kedisi ben 3 ane sahiplendim baktım çok nankörler yaramazlar yırtıcılar yani evde bakılmıyorlar benim cins kedim ise daha ir kere beni tırmalamadı iyiki almışım eleştiri yapmayın hemen yani parayı bastım aldım iyide yaptım doğru düzgün evcilim oldu

bu nasıl bi mantık anlamış değilim çok komik yaşı çok küçük bi kardeşimiz olduğuna inanmak istiyorum aksini düşünmek içimdeki acıma duygusunu kat be kat arttırıyor:-) bu aynı bir çantanın daha iyi malzemeden yapılmış taklidini almak gibi malzemesi daha iyidir ama milyarlar ödemedikleri için değersiz gelir burun kıvırırlar.ayrıca sokakta yüzlerce iran van ankara vs kedi var bunlarda sokak kedisi.sokak kedisi diye bir cins mi türemiş ben görmeyeli bilmyordum benim cahilliğim :-)ben tekir ve sarman çoğunluklu bir çoğuda kırma kedilerin sokakta yaşadıklarını biliyordum(;ayrıca kedi bu tırmalar bunun cins kedi olmakla alakası yok bence okadar para verildi diye el üstünde tutulmasıyla alakası var.nasılsa sokaktan aldım diye değersiz görüp ona göre davranmak başka para verip koycak yer bulamamak başka.bukadar niye uzattım çünkü bu gülüncek cümleleri dikkate bile almadığımızda böyle insanlar kendilerine hak biliyorlar böle davranmayıda konuşmayıda.son olarakta sokaktan alıp baktığın kediler bence petshoptan aldığına göre daha zekilermiş baksanıza kime nasıl davranmaları gerektiklerini ne kadar iyi biliyorlarmış:-):KK9::KK9::KK9::KK9:

yuh sana! böyle konuştuğun için kendinden utanmalısın!
allah bilir birde hayvanseverim diye geçiniyorsundur...

çok ayıp!
hem de günah..
utandım sizin adınıza..

Bak ben bir senin gibisini bir de kürk giyeni karsimda görmeyeyim. Bu bir tehtid degil aman ha yanlis anlasilmasin, sadece uyari. :KK68:

Tirmalamayan kedi mi, var mi ki öyle bir sey? :44: Ha tirmalamayan bir seyler istiyorsan sana su son icat edilen japon mali robotlari tavsiye ederim, ayrica bunlar isirmaz da. :KK23:

Bu arada; sokak kedileri kimler sayesinde sokak kedisi acaba? Bu sorumu cevaplarsan sevinirim.

onlar sokak kedisi değiller..
bizim kedilerimiz,Türk kedileri onlarEn Büyük TÜRKİYE

sokak kedisi ne demek acaba:KK47:

kimse kusura bakmasın,bu ne iğrenç bir yazı böyle,sinirlerim tepeme çıktı,benim bir sokak kedim var ve senin kötü tabirinde paraya basıp bir cins kedi alabilirdim ama sokak kedisi almaya tercih ettim çünkü ben bir oyuncak aramıyordum kendime, ben ihtiyacı olan o hayvanlara yardım etmek istiyordum.bence sen de git bir oyuncak al kendine hayvan sever sen olamasın:KK20:

ne iğrenç bir konuşma şekli bari birde binicem üstüne vurucam kırbacı de de tam olsun.siz bir hayvansever olamazsınız siz kendinize peluş bir kedicik alın bence karşınıza koyup seyredin o evdeki kediciğe acıyorum ben de bu zamana dek çok kedi besledim hepside sokaktan bulduğum annesiz yavrulardı ve çokta güzel eve uyum sağladılar sokak kedisi diye bişeymi olur ya onlarda can ve gerçekten sıcak bir yuvaya ihtiyaçları var

birde kediler de canlıdır onlarda sinirlenebilir canı yandığında tepki verebilir dönem dönem mutsuz olabilirler tırmaladı diye onu bırak cins kedi al mantığa bak ya oda tırmalarsa saydığın paracıklar boşa gitcek tüh tüh benim kedimde beni tırmaladı uyuyordu öpmek için yanına yaklaştığımda birden gözünü açıp kendine yaklaşan beni görünce korktu ve göz kapağımı tırmaladı ama ben canımın acımasını önemsemedim korkan kedimi sakinleştirmeye çalıştım hayvanları tırmalıyor diye yada eve işiyor diye eleştirip ondan kurtulma çabalarına girmektense davranışlarının nedenlerini araştırmak gerekir

hayvanlar mal değildir parayı basıp aldım gibi çirkin bir tabir ancak sizin gibi insanlıktan nasibini almamışlara yakışır

bu nasıl bi usluptur sokak ağzı ile konuşuosunuz para bastım aldım ahhh ahhhh iki gün soraaa o kedicikte demek gelip kolunu fln tırmalasa kapı önüne atılacak ve sokakta kalan hor gördüğünüz hayvancıklardan bir farkı kalmayacak ama hani bu 400 tl idi bak gördün mü bi hayvan 5 dk da sokak hayvanı olabiliooo yazık çok yazık sizin adınıza ben utandım

X