Saç Bakım Ürünleri brezılya fönü ve röfle

dersimm

ne mutlu İNSANIM diyene
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2010
1.070
3
kızlar ben brezılya fonu uygulayacagım ancak salarım koyu kahverengı..sımdı once brezılya fonu yapıp bıraz bekleyıp mu rofle yaptırsam yoksa rofle yaptırıp mı brezılya fonu uygulasam lutfen yardım edın:2:

kımse zahmet edıp cvp vermıo oyle olsun kk hatunları:KK20::KK19::KK50::KK14:

Çok ayıp çok, ancak şimdi gördüm bu konuyu... Tabii ki önce röfle yaptırıp sonra brezilya fönü uygulayacaksın ki, o canım röfleler akmasın ayrıca röflenin verdiği zararda bu şekilde tamir edilmiş oluyor...

Çok ayıp çok, ancak şimdi gördüm bu konuyu... Tabii ki önce röfle yaptırıp sonra brezilya fönü uygulayacaksın ki, o canım röfleler akmasın ayrıca röflenin verdiği zararda bu şekilde tamir edilmiş oluyor...
:))canım benım sen varya google gibi kızsın ne sorsan anında cevap gelıyor:)bu soruyuda kızkardesım sormus gecen ay garıbım cevap alamamıs hatta ben sana dundu herhalde sordum cevabınıda gayet acıklayıcı vermıstın o da tavsıyene uyacak yavas yavas acacak sacını.sagol canım okuturum yarın yenı cevabınıda:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

:))canım benım sen varya google gibi kızsın ne sorsan anında cevap gelıyor:)bu soruyuda kızkardesım sormus gecen ay garıbım cevap alamamıs hatta ben sana dundu herhalde sordum cevabınıda gayet acıklayıcı vermıstın o da tavsıyene uyacak yavas yavas acacak sacını.sagol canım okuturum yarın yenı cevabınıda:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Bu kızkardeşlerin bizden gizli bizim nickimizle foruma sızışları ne olacak böyle:KK1::KK1::KK1:

dersimm bende ilk yaptırdığımda önce röfle sonra keratin yaptrımıştım keza bu hafta yine aynısını apıcam saçı beslediği için böyle yapılmalı bencede

dersimm bende ilk yaptırdığımda önce röfle sonra keratin yaptrımıştım keza bu hafta yine aynısını apıcam saçı beslediği için böyle yapılmalı bencede
sagol canım yanı o rofleın hasarlarınıda gıderıyor degılmı?kılıcbalıgıda balyaj yaptırıyor ama o zaten sarısın onun sacına verdıgı hasarla koyu saca verdıgı hasar bır degıldır senın zemın acıkmı canım

sagol canım yanı o rofleın hasarlarınıda gıderıyor degılmı?kılıcbalıgıda balyaj yaptırıyor ama o zaten sarısın onun sacına verdıgı hasarla koyu saca verdıgı hasar bır degıldır senın zemın acıkmı canım

Hem verilen zararın tamiri, hem de yapılan brezilya fönünün bozulmaması için zaten böyle olmak zorunda, seçeneğin yok kuzum:nazar::nazar::nazar:

Bu arada balyaj yaptırmıyorum, balyaj yapıyorum... Kimseye dokundurmam saçımı sonra yakıyorlar...

Hem verilen zararın tamiri, hem de yapılan brezilya fönünün bozulmaması için zaten böyle olmak zorunda, seçeneğin yok kuzum:nazar::nazar::nazar:

Bu arada balyaj yaptırmıyorum, balyaj yapıyorum... Kimseye dokundurmam saçımı sonra yakıyorlar...
ay onudamı kendın yapıyorsun canım masallah sana :nazar:balyajı nasıl yapıyosun kuzum boyaylamı,acıcylamı kestane kebap acele cevap:KK1::KK1::KK1:

ay onudamı kendın yapıyorsun canım masallah sana :nazar:balyajı nasıl yapıyosun kuzum boyaylamı,acıcylamı kestane kebap acele cevap:KK1::KK1::KK1:

Bazım sarı olduğu için boya veya sadece oksidan ile yapıyorum, benim işim çok basit... Daha doğal güneşten açılmış gibi balyaj yapmak için %30 oksidan losyon sürüyorum 10 dakikada işim tamam, daha belirgin bir renk için 10 numara boya kullanırım, platin balyaj için 11 numara boyayı 10 dakika bekletince stediğim renk oluyor...Ruh durumuna göre seçiyorum 3 seçenekten birini...

kızlaaaar bana brezilya fönüyle ilgili bilgi verebilrmisnz saçları çok yakar die bilinen yanlışmı yardıcı olun

kızlaaaar bana brezilya fönüyle ilgili bilgi verebilrmisnz saçları çok yakar die bilinen yanlışmı yardıcı olun
evet canım yanlıs bılgı.hatta keratınle yapıldıgı ıcın sacı onarıp tedavıde edıyor.herseyı gectım sac aylarca fone duzlestrııye gerek olmadıgı ıcın yıpranmasınıda engellemıs oluyor.herkes cok memnun ve evde yapıyoruz bız canım keratını alıp cok daha ucuza gelıyor

evet canım yanlıs bılgı.hatta keratınle yapıldıgı ıcın sacı onarıp tedavıde edıyor.herseyı gectım sac aylarca fone duzlestrııye gerek olmadıgı ıcın yıpranmasınıda engellemıs oluyor.herkes cok memnun ve evde yapıyoruz bız canım keratını alıp cok daha ucuza gelıyor

dersim merhaba. bende uzun zamandır araştırıyorum bu brezilya fönünü. ve aşırı ayrıntıcıyım dolayısıyla hala bir karara varmış değilim. saçlarım 3 ay önce yandı toparladım biraz ama eski haliyle alakası yok tabi. Piyasada tonla marka var, her birinin farklı artıları farklı eksileri var. Denemediğim için de hiç bir yorumum yok. Ben ayda bir kere ya da 2 ayda bir kere tekrarlamayı düşünüyorum bu bakımı.Amacım bakım ama fön derdinden de kurtulursam çok iyi olur, 2 ayda bir tekrarlayacağım için de uzun vadede saçıma zarar vermeyecek bir ürün-marka arıyorum.global keratin mesela inanılmaz döküyormuş saçları.Bana önerebileceğin şöyle iyi daha önce defalarca denenmiş memnun kalınmış bir marka var mı?en kısa zamanda yapıp paylaşmak isterim bende sonuçları.yardımcı olursan çooooook sevinirim, 100 mesajı geçemediğim için özel mesaj atamıyorum, umarım görüp yardımcı olursun.Şimdiden teşekkürler :)

X