Gebeliğe Hazırlık Bozuk gebelik testi acil

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adetin ne kadar geçti ???
Benim adetim düzensiz ne zaman olacağım belli olmuyor daha 5 aylık evliyim. Bezen 35 gün de bir olurum ama arada 28-35-38 hatta 42 ye kadar gecikmisligi var o yüzden ne zaman adet olacağımı bilmiyorum telefondaki adet takvimine göre 13 Ocak görünüyordu. En son 11 aralikta adet oldum bu zamana kadar da hiç bisey olmadı sadece sırt agrim çok var göğüslerim sis ve kasiklarim agiriyor başka bi şey yaşamıyorum

Benim adetim düzensiz ne zaman olacağım belli olmuyor daha 5 aylık evliyim. Bezen 35 gün de bir olurum ama arada 28-35-38 hatta 42 ye kadar gecikmisligi var o yüzden ne zaman adet olacağımı bilmiyorum telefondaki adet takvimine göre 13 Ocak görünüyordu. En son 11 aralikta adet oldum bu zamana kadar da hiç bisey olmadı sadece sırt agrim çok var göğüslerim sis ve kasiklarim agiriyor başka bi şey yaşamıyorum
Baya zaman geçmiş ama gebe kaldınız mı?

Merhaba biraz uzun olacak ama adetten sonra birliktelik yaşadık geri çekilme yöntemi ile üzerinden 5 gün geçti kasık ağrısı yaşıyorum karın guruldaması ve ishal var gibi reglime 14 gün var erken gebelik tesit yaptım böyle çıktı bakabilir misiniz sizce var mı gebelik? Soldakini bugün yaptım sağdakini ise 2 gün önce yaptım çok erken test için ama içini açtım net görmek için garip geldi bana soldakinde kırmızılık var sebebi nedir sizce?
5EC350B7-D8CF-458D-888F-ACFE1E8D68D1.jpeg

Benim de birkere iki çizgi çıktı diğer teste yaptım tek çizgi cikti kan verdim negatif çıktı 🤷‍♀️olabiliyor bazen

X