Boyun kireçlenmesi (yani disk kayması olanlar yardımmm !

Bende baş dönmesi yapıyor

Sol kolmu bendede düzleşme ve kireçlenme var başka hangi belirtiler var
Sağ kol , ben mr ve emg çekildim küçük fıtıklar oluşmuş , fizik tedaviye yönlendirdiler doktorlar düzleşme ve fıtık bu ağrıları ve baş dönmesini yapmaz diyor bilemiyorum artık gerçekten naparsanız yapın ağrılarımı kesin dedim. Algolojiye sevk edildim 3 gün önce kuru iğne seansına girdim sanki biraz iyi gibiyim tekrar kontrole gidicem bana fibromiyalji hastasısın dendi evet hergün başka bir teşhis konuluyor. Yalnız beni örnek almayın ben hergün ağrı kesici içmeye başlamıştım ve her hafta acillik oluyordum öyle bir ağrı..

Merhaba efii ben aylardır çekiyorum bana yazarsan karşılıklı şikayetlerimizi değerlendirip karşılaştırabiliriz

Merhaba efii ben aylardır çekiyorum bana yazarsan karşılıklı şikayetlerimizi değerlendirip karşılaştırabiliriz
Merhaba, ben kuru iğne yaptırdım, boynumda fıtıklar oluşmuş o yazdıklarım 1 yıl oluyor neredeyse size de geçmiş olsun eskiye göre biraz iyiyim ama tedavi süreci uzun artı bana fibromiyalji hastasısın denildi. Fıtık bu şekilde yapmazmış. O yazıyı yazdığım günden beri hastanelerdeyim açıkçası psikiyatriste gidicem birde çünkü psikolojik olarak çöktüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…