Boyun Fıtığı

ciciakrep

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2012
1.314
610
36
Merhaba;boynumda yaptırdığım muayene ve emar sonucunda 1 adet fıtık olduğu tespit edildi.Doktorum ilk olarak boyunluk,sonrasında antidepresan,kas gevşetici ve ağrı kesici iğne verdi.Şu an 600 mg lık bir ilacı bir günde ikiye bölerek içiyorum ve hiç bir faydasını göremiyorum.Ortopedik yastık kullanıyorum,egzersizleri yapıyorum ve hiç bir etki göremiyorum.Sürekli ağrı ile yaşıyorum.Bana önerisi olan olursa çok memnun kalırım.Şimdiden teşekkür eder,sağlıklı günler dilerim.

Geçmiş olsun öncelikle… Bende de benzer şikayetler vardı, iyi bir tedavi sürecinden sonra atlattım… Arzu edersen sana doktorumu önerebilirim, kendisi profesör, ben çok memnun kalmıştım.

Merhaba,
Ben de benzer durumdan muzdaribim. Erenköy Fizik Tedai Hastanesi'nde fizik tedavi gördüm. Ardından bir kez özel bir manuel terapiste gittim. Fakat sürekli gidemeyebilirim maddi sebeplerden...Son dorumunuz nedir? Hangi doktorlara göründünüz? Birbirimize yardım edebiliriz.
Çok geçmiş olsun.

kas gevşetici ve ağrı kesici hapları sabah akşam beraber kullanmak lazım, bir de acele etmemek lazım çünkü zamanla geçmeye başlıyor. Benim ağrılarım bu şekilde geçmişti egzersizleride bırakmamak lazım zamanla faydasını görürsünüz diye düşünüyorum :)

Merhaba, bende kısa süre önce böyle bir rahatsızlık yaşadım. İnternetten biraz araştırdıktan sonra Acıbadem Hastanesi'nin omurga sağlığı merkezine gittim. Hem doktorumdan hem de tedavimden fazlasıyla memnun kaldım, tedavim oldukça kısa sürdü ve hiçbir şekilde artık ağrı hissetmiyorum. İstersen sende ... adresinden siteyi inceleyip bilgilerden faydalanabilirsin. Sağlıklı günler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…