Boyun emarı sonucu

unuttumgitti

Guru
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2013
190
53
34
Arkadaşlar ben bu boyun MRını çektirmiştim çok başım dönüyordu kafamda sürekli sersemlik var yürürken bile zorlanıyorum. MRı çekilip sonucunu gösterene kadar biraz düzeldi. Şu an yine başladı doktora gideceğim fakat anlayan var mı randevu bulana kadar ben.

Eklentiler

• IMG_3218.png
    IMG_3218.png
    112,9 KB · Görüntüleme: 50
Bundan önce beyin MRı çekilmiştim onda bir şey çıkmayınca boyuna baktılar biraz tansiyonum da düşük bakalım doktor ne diyecek çok teşekkür ederim

Cevabınız için teşekkür ederim evet öyle gözüküyor orada belirtilen şeyler fıtık herhalde. Başımda dönme gibi çok sersemlik var zor yürüyorum adeta umarım bir çözümü bulunur
Ayni semptomlar sebebiyle doktor doktor gezmem sonucu boyun duzlesmesi tedavisiyle baya bi duzelme yasadim yorumlarimi mutlaka okuyun uzun uzadiya yazdim diger konuya . Benim fitik yok bas donmesi sersemlik bunlara boyun duzlesmesi sebep oluyor

Ayni semptomlar sebebiyle doktor doktor gezmem sonucu boyun duzlesmesi tedavisiyle baya bi duzelme yasadim yorumlarimi mutlaka okuyun uzun uzadiya yazdim diger konuya . Benim fitik yok bas donmesi sersemlik bunlara boyun duzlesmesi sebep oluyor
Sağolun okuyacagım yorumlarınızı,ben gecen sene doktor doktor gezdim 3 defa beyin emarı cekildim gecen yıl.En son boyun emarında düzleşme çıktı.Ben de ona baglıyorum.Yalnız arada gecip gidiyor farketmeden sonra bir kac ay gecince tekrar başlıyor sersemlik ve yürüme zorluğu şeklinde.Sizde de öyle mi?

Bir de şeyi soracaktım benim baş dönmem ayaklarım yerden kesiliyor gibi bir his elimde bir şey taşıdığımda örneğin çantamı taşırken ya da poşet taşırken beni yere çekme hissi oluyor. Böyle ataklı dönemler olduğunda basımı öne bileeğmiyorum yukarıya doğru tutarsan birtık daha iyi sizde de böyle şikayetler var mıydı acaba

Sağolun okuyacagım yorumlarınızı,ben gecen sene doktor doktor gezdim 3 defa beyin emarı cekildim gecen yıl.En son boyun emarında düzleşme çıktı.Ben de ona baglıyorum.Yalnız arada gecip gidiyor farketmeden sonra bir kac ay gecince tekrar başlıyor sersemlik ve yürüme zorluğu şeklinde.Sizde de öyle mi?
Evet denge kaybi yasiyordum hatta disaridan gozuken sallanmam vardi sabit durdugumda otururken namaz kilarken vs. Cok dsiplinli sekilde dikkat ederseniz buyuk olcude iyilesiyor Allahin izniyle benim yuzde 90 kadar iyilesti

Bir de şeyi soracaktım benim baş dönmem ayaklarım yerden kesiliyor gibi bir his elimde bir şey taşıdığımda örneğin çantamı taşırken ya da poşet taşırken beni yere çekme hissi oluyor. Böyle ataklı dönemler olduğunda basımı öne bileeğmiyorum yukarıya doğru tutarsan birtık daha iyi sizde de böyle şikayetler var mıydı acaba
Yoruldugumda artan boynumu egip yaptigim her seyde basim donerdi bayilacak hissi aeagi biri cekiyor hissi arkadan biri itiyor hissi ayagimi sanki bosluga basiyorum hissi . Boyun duzlesmesi yastigi hemen siparis edin ozellikle onsuz asla gezmiyorum yanimda biler tasiyorum cok onemli

Yoruldugumda artan boynumu egip yaptigim her seyde basim donerdi bayilacak hissi aeagi biri cekiyor hissi arkadan biri itiyor hissi ayagimi sanki bosluga basiyorum hissi . Boyun duzlesmesi yastigi hemen siparis edin ozellikle onsuz asla gezmiyorum yanimda biler tasiyorum cok onemli
Kullandığınız yastığın modelini özelden atarmısınız bana bi de aldıgınız tedavileri vs ben baya kötüyüm de şuan

Kullandığınız yastığın modelini özelden atarmısınız bana bi de aldıgınız tedavileri vs ben baya kötüyüm de şuan
Once manuel terapi ile basladim. Chiropractor bir fizyo terapistle bazi yontemlerle boyunumu ve omurgalarimi duzeltmeye calisti haftada 2 1 ay boyunca gittim.
Sonra isinde uzman bir fizyoterapist ile online seansa basladim haftada 3 yapiyorum tum vucut ve boyun sirt kaslari agirlikli calisiyoruz 1 ay sonunda zaten buyuk olcude fayda gordum cok duzenli yaptim.
Hergun youtubede olan bi boyun egzersizi var onu yaptim inanilmaz etkikiydi o an bile ise yariyordu asagi eklicem

Biyun yastigi olarak ben yurtdisindayim burdan aldim turkiyeye geldikce kullanmak icin aldigimi 1 haftadir kullaniyorum buda gayet guzel cikti buna bakabilirsiniz ama yuksek tatafiyla yaticaksiniz boynunuz onun ustune gelicek

Eklentiler

• IMG_0217.png
    IMG_0217.png
    379,1 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_0218.jpeg
    IMG_0218.jpeg
    338,5 KB · Görüntüleme: 17
Çok teşekkür ederim yarın hemen yastığı alıp YouTube’daki video ile çalışmaya başlayacağım umarım bana da iyi gelir 🙏🏻

X