BOYUN AĞRIM GEÇMİYOR

MELOME

Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2023
48
15
25
Merhaba arkadaşlar bunun çaresi burası değil biliyorum ama yine de yazmak istedim. Yaklaşık 6 ay önce masa başı işe başladım ve hayatımda yaşamadığım boyun ağrısı ile tanıştım. Sırtıma kadar iniyordu ağrısı oturmak telefona bakmak vs benim için işkence haline geldi. Doktora gittim röntgen çekildi boyun düzleşmesi dendi egzersiz verildi. Eski milli sporcuyum hayatım sporla geçti zaten egzersizlere uydum fakat bir gram azalmadı. Tekrar profesöre gittim fakat o da epilepsi olduğum için uygulamaları gereken fizik tedavinin bana uygun olmadığını söyledi. Ağrılarımla kaldım. Hayat kalitem düştü resmen 6 aydır acı çekiyorum. Ne kremler ne ilaçlar.. Bu kadar kronik olması normal mi hiç geçmeyecek mi bu? MR çektirecektim fakat araya sürpriz hamileliğim girdi o yüzden bu askıya alındı. Eğer benzeri durum yaşayan ve ağrılar için en azından azaltan bir şeyler varsa nolur yazın..

Gebelerde nöral terapi, kuru iğne tedavisi uygun görülüyorsa şansınızı deneyin. Hamile olmasaydınız mr iyi olurdu, Allah korusun beyincik sarkmasında da ağrı uzun sürelidir. Sinir sıkışması da olabilir. En azından nedenini öğrenmiş olurdunuz.

Gebelerde nöral terapi, kuru iğne tedavisi uygun görülüyorsa şansınızı deneyin. Hamile olmasaydınız mr iyi olurdu, Allah korusun beyincik sarkmasında da ağrı uzun sürelidir. Sinir sıkışması da olabilir. En azından nedenini öğrenmiş olurdunuz.
Evet nedeninini bi bilsem çok iyi olurdu korkuyorum geçmeyecek diye.. Kuru iğne sadece sırt ağrılarımı geçirdi boynum kaldı :KK43:

X