böyle davranmakta haksız sayılmadığımı düşünüyorum

Muhtemelen görüyorsun.
Yorma kendini, kendini açıklayacak iletişim beceresi ve kültürü yok, sadece hakaret ederek 3 kelimeyle anlaşabiliyor, ayrıca kendine bir şey yazılmasın diye engelleyip arkasından cevap veremeyeck birine yorum yapıyor, etik olarak da kültür olarak da elle tutulur yanı yok

Yorma kendini, kendini açıklayacak iletişim beceresi ve kültürü yok, sadece hakaret ederek 3 kelimeyle anlaşabiliyor, ayrıca kendine bir şey yazılmasın diye engelleyip arkasından cevap veremeyeck birine yorum yapıyor, etik olarak da kültür olarak da elle tutulur yanı yok
Hee bu durumda snaa çok koymuş :))

Engellemem çözüm olmadı ki hala konuşuyorsn :)) arkasından konuşmak farklı bir şey değil miiii
Sen diğer konunda insanları engelleyip sana cevap yazma ihtimalini ortadan kaldırıp arkalarından yazdın, burda da yaptın başka üyeye, nssıl biri olduğun belli oldu, daha sana zaman harcamam, umarım etik değer nedir anlarsın

Sen diğer konunda insanları engelleyip sana cevap yazma ihtimalini ortadan kaldırıp arkalarından yazdın, burda da yaptın başka üyeye, nssıl biri olduğun belli oldu, daha sana zaman harcamam, umarım etik değer nedir anlarsın
Zaman harcamam dediğin insana son beş saatini harcadın farkındamısn:)))

Zaman kavramı desen o da yok

‘Daha’ yani artık zaman harcamam yazdım önceden harcamadım yazmıyor
Dilbilgisi dersinde uyuyordun heralde
Öyle veya böyle madem sen çok biliyordn ne diye sabahtan beri konularımdasın niye yoruyosun kendini snaa dert olan bu kadar neydi bi zahmet git artk senin adına ben üzüldüm snaa

X