böyle davranmakta haksız sayılmadığımı düşünüyorum

onları hala hayatında tutman bile hata hayatından çıkarmak için neyi bekliyorsun?

Siz de arkadaşlarınız için değişti demişsiniz onlar da sizin için değişti diyorlarmış. Hayat zaten durağan değil sürekli değişiyor hayatlarımız uğraşlarımız her zaman herkesle aynı iletişim halinde olamayız hele ki arkadaşlarla. Evlendikten sonra arkadaş mevzusu mecburen ikinci plana kayar onlarda da öyle olmuş sizde de öyle olmuş herkes bir şekilde hayatını idame ettirmeye çalışıyor. Bu kadar takılmaya gerek var mı ya arkadaş bu koca mı işine gelmiyorsa kibarca ayır yolunu nextle dünyada insan mı kalmadı

ruh hali hep dalgali deniz gibi olan insanlarla sağlıklı arkadaslik yapilmaz. belki insanlar da senin bir iyi bir kotu, bir neseli bir uzgun, bir keyifli bir neşesiz olman yüzünden senle arkadasliklarini devam ettirmiyordur
bu aralar diye belirttim önceki yorumlarda dolunayın eetkisi diyerek her zaman böyle değilim bu yanıımı knedi ailem ve eşim bilir

ben mecburen ayırdım zaten durduk yere uzaklaşan kednileriydi mesela bi tanesiyle konusuyorz mesj üzerinden sabahtan beri derdi varmş ailevi sorunlar normalde konuşmasam konuşmam ama yapamıyorum yani insan insana lazım olabiliyormuş demekki

bu aralar diye belirttim önceki yorumlarda dolunayın eetkisi diyerek her zaman böyle değilim bu yanıımı knedi ailem ve eşim bilir
e kadinlar kulübüne bile yazdigin seyi saniyesinde silmissin. ve ikizler burcusun:)
emin ol sana normal gelen halin diger insanlara zor geliyordur.
benim annem de ikizler burcu. mutluyken cok mutlu, enerji bombasi. mutsuzken cok mutsuz, herkesin enerjisini emcükler. hevesle hayaller kurar planlar yapar, uygulayana kadar hevesi gecer coktan unutur.
sirf ikizler burcu olmasi bile bir insanla yakin arkadaslik kuramamak icin bir sebep bence
bir kere cok tatli bir cocukla buluşmustum. hersey cok guzel giderken "aaa sen de mi haziran dogumlusun? bende 11 haziran" dedi. adam o an benim icin tum cazibesini yitirdi. çünkü ben anneme, is gibi durumlarla tanıdıgım ikizlerlere zor dayaniyorum. bir de dengesiz erkekle ugrasamam diye görüşmeyi biraktim
yani sormussun söyledim. ister kabul et ister etme ama bence bu dalgali dengesiz ruh halindendir. yoksa neden yani hem dugunune gidecek yakinlikta arkadaşların (lar demişsiniz, cok kisi belli ki) senle mesafe koymus hem is yerindeki arkadaşların (yine bir lar var)
komsulari salliyorum, onemli degil onlar. ama tum arkadaslarin sana ayni sekilde davraniyorsa demei ki dayanılmaz bir tarafin vardir, arkadas istiyorsan onu torpulemen lazimdir.

*dolunay her ay cikan bir sey. dolunayin etkisi bj kadar yansiyorsa o da ilginç

Ben de buna değinecektim, tercüman olmuşsunuz. Çevrenize sürekli olumsuz bir bakış açınız var, hep şikayet. Çevrenizdeki herkes kötü mü? Açtığınız konulara istinaden ben de kendinize dönüp bir bakmanızı tavsiye ederim. Hı gerçekten insanları anlamak zor ama ne bileyim hep size mi denk geliyor?

Bizim bir akraba vardı. Kız çok iyi birisi ama küsme huyu vardı mesela. Çok alıngandı. Normal hali çok saygılı, naif birisi ama zamanla insanlar uzaklaşmaya başladı ondan. Çünkü acaba yine neye alınacak? Vs. diye. Şimdi o buraya konu açsa benzer şeyleri söyler. Normalinde çok iyi ama işte o huyu çekilmiyor.

Hayır ben o kadar düşündüğünz gibi değilim en fzla arkadaşlarımla plan yaparz gelcem derim gelmem o da çok önceleri olan şeylerdi zaten bu tarafımı onlar çok görmez ben denk geldiğini düşünüyorum elle tutulur gözle görülür bir sebepleri yoktu cünkü

Ben bile bazen kendime katlanamıyorum bu tarafımı o yüzden kimseye göstermiyorm yani ben kaynaklı oldğunu düşünmüyorum açıkçası

Bu doğru ablama karşı kendimi geri çektim artık beni kullanamıyor değiştiğimi ima eder hep

Maddi manevi kullanma isteği var anlamıyorum ihtiyaç da yok derdi neyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…