böyle davranmakta haksız sayılmadığımı düşünüyorum

askolottammm

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2024
710
-116
28
arkaadaşlar benim derdim eski arakaşlarımdı önceden hep fedakarlık yaptım hep verici oldum düğün nişan herşeylerine katıldım aramız kötü değildi hepsyle iyiydim ama (onlar benden önce evlenip düzenleirni kurdukları için ben buna bağlıyorum) hiçbirisi benim düğünüme gelmedi gelende eli boş geldi ona bile sevindim geldi diye eski iş yerimden sevdiğim kişiler geldi onlarıda cok severdim sözde ben iş yerimi değiştirreceğim için sensiz ne yapacgz kardeşim diyen insanalr bn arayıp sormazsam arayp sormuyor görmezden geliyor yeni iş yerimdekilerlede bu yaşadıklarımdan ötürü derine inmiyorum samimi olmuyorum zaten yaşlarda tutmuyor hepsi bnden büyük apartmandakiler ayrı bir alem dedikodu yuıvası bir ay içinde kimler kimlerle kan kardeş olup brden kanlı bıçaklı oldu hiçbirisyle konuşmuyorm eşimle aram iyi her şeyi onunla yapıyorz haftasonları ailemin kardeslerminin yanına gidiyorum bu durumdan muyluyum hayatımdaki insanlar bana nedensz böyle davrandığı için şuan bende onalara karşı tepkisiz ve soğuğum kmseyi yeniden tanımak tanışmak istemiyorum ama şimdi durumlarıma göre evlendi değişti demişler arkamdan oysa hiç değişmedim hep araayan soran ben oldum değişen tek şey sosyal medya paylaşımlarım ve yanımda eşim olması bu insanlar halen hayatımdalar ama izleyici konumdalar tamamen hayatımdan cıkarmayı düşünüyorum bu yaşadıklaarıma rağmen haksız da sayılmam değil mi şimdi beklenti falan demeyin bana insan ufakta olsa yaptıklarının karşılığını görmek istiyor

Son düzenleme:
hmmmmm iyi hadi yap bakalım yorumunu :)
İnsanlar artık senden menfaat sağlayamadığında değiştiğini söylerler ☺️ o yüzden bence takılma, kimlerin nasıl insanlar olduğunu görmüşsün, kendi hayatına yalnızca kendin ve sevdiklerin için devam et. Sana gerçekten değer verenler muhakkak yanında olacaktır zaten

İnsanlar artık senden menfaat sağlayamadığında değiştiğini söylerler ☺️ o yüzden bence takılma, kimlerin nasıl insanlar olduğunu görmüşsün, kendi hayatına yalnızca kendin ve sevdiklerin için devam et. Sana gerçekten değer verenler muhakkak yanında olacaktır zaten
teşekkür ederimmmmm güzel yorumun için :)

X