Böyle bir durum yaşayanınız var mı?

Çok sevinidm adınıza. Allah hayırlısyla kucağınıza almayı nasip eder inşallah :ecrin_bebek:

nasıl yani??? evdeki idrar testleri niçin pozitif bi idrar testi daha denedinmi?
tuhaf bi durum vallaha günün geçtimi peki?
önceki yazdıklarınıda okudum ozaman nasıl adet olmuştum
ben bugün 58. günümdeyim hala adet olamadım testler negatif kist falanda yok herşey normal farlutal kullandım biteli bir hafta oldu hala adet olmadım bir hafta daha bekleyip tekrar doktora gideceğim
hakkında hayırlısı olsun canım

Canım ya üzme kendini,Allah herşeyin hayırlısını versin, vardır bir hayır mutlaka.bence çok şanslı bir bebişin olacak,onu bu kadar sabırla ve heyecanla bekleyen bir annesi olduğu için :)sakın umutsuzluğa kapılma.

Canım inan cok üzüldüm ama nasıl oluyor evdeki idrar testi pozitif cıkıyor ve olmuyor bu cok ilginç ben 2 kere yaptım negatifti ve negatif. acaba markası mı kötü? yada testlerin süreleri mi gecmiş?

Kızlar bilmiyorum neden böyle oldu.İdrar testleri de böyle hatalı pozitif sonuç veriyorsa nasıl güvenip alacağız? İkinci çizginin hemen çıkmış olması beni çok umutlandırmıştıAma yok maalesef. Kan testim 0,3 kesin yok yani. :çok üzgünüm:

Sağol canım. Bir daha denemedim, kesin sonuç alayım diye kan testi yaptırdım sağlık ocağında. Adetim de düzensiz ama bugünlerde gelmesi lazımdı. Senin de hakkında hayırlısı canım

Çok teşekkürler cnım çok incesin :) Ama durduk yerde sevinip sonra üzüldüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…