Saç Rengi ve Saç Boyama boya kusturma

Dediğim kadar varmış değil mi :KK48:

Yalnız hakikatten çok kötü kokuyor orası kesin ama saça zarar vermemesi güzel bir şey. Goldwell'in yine böyle ikili bir boya silicisi var, o da sadece pigmentleri silmeye yarıyor, aklında olsun bir daha ihtiyaç duyarsan ona da bakabilirsin.
Evet bu kadarını ben de beklemiyordum :) Akıttı bütün boyayı :)) normalde o kadar koyu renk saçı açmak için açıcı kullansam kesin yanardı saçlarım. Gerçekten çok iyi bir ürünmüş. Tekrar çok teşekkür ederim senin bilgilendirmen olmasa kullanmaya cesaret edemezdim :)
Goldwellin o ürününü bilmiyordum aklımda bulunsun, ama umarım bir daha ihtiyacım olmaz :))

Evet bu kadarını ben de beklemiyordum :) Akıttı bütün boyayı :)) normalde o kadar koyu renk saçı açmak için açıcı kullansam kesin yanardı saçlarım. Gerçekten çok iyi bir ürünmüş. Tekrar çok teşekkür ederim senin bilgilendirmen olmasa kullanmaya cesaret edemezdim :)
Goldwellin o ürününü bilmiyordum aklımda bulunsun, ama umarım bir daha ihtiyacım olmaz :))
Memnun kalmana çok sevindim, rica ederim. Dediğin gibi umarım yeniden kullanmana gerek kalmaz ama kalırsan da en azından işe yarayacağını biliyorsun.

Watsons Colour B4 Boya silici... Bununla evde siyah boyayı silebilirsin. Watsons seçeneği uygun değilse internette bazı yerlerde satılıyor.
Merhaba KilicBaligi, benim de bir sıkıntım var yardımcı olabilirsen çok sevinirim. Saçlarımın doğal rengi siyah. Bakır kahveden sonra bir buçuk yıl önce saçımı siyaha boyadım ve o zamandan beri boya sürmedim. 2 gün önce bakır kahveye boyadım. Doğal saçım tam istediğim renk oldu ancak uçlardaki siyah Boyalı kısımlar siyah bakır alacalı oldu. Boya siliciyi sadece uçlara uygulayıp üzerine tekrar aynı boya ile boyasam tek renk elde edebilir miyim?

Merhaba KilicBaligi, benim de bir sıkıntım var yardımcı olabilirsen çok sevinirim. Saçlarımın doğal rengi siyah. Bakır kahveden sonra bir buçuk yıl önce saçımı siyaha boyadım ve o zamandan beri boya sürmedim. 2 gün önce bakır kahveye boyadım. Doğal saçım tam istediğim renk oldu ancak uçlardaki siyah Boyalı kısımlar siyah bakır alacalı oldu. Boya siliciyi sadece uçlara uygulayıp üzerine tekrar aynı boya ile boyasam tek renk elde edebilir miyim?
Yeniden bakır kahveye boya derim, eğer tutmazsa saçını komple silip yeniden boyaman gerekir.

Benim saçım siyah boyamıştım eczanelerde satılıyormu bu Watsons yada boya siliciler Bi bilen varmı saçıma 2 haftadır yaş maya maskesi yaptım siyahı açtı çok değil ama saçımı açtı saçımda siyah ve kahve renkler karışık 😂 kahveye döndü biraz eczanede satılıyormu boya silici

X