Botox yorumları

Bu arada 2014 haziranda düğünüm olcaktı o yüzden yaptırmıştım botoksu, şuan evliyim ve kızım var, hamilelik ve emzirme döneminde yasak olduğu için bu süreçler bittiğinde tekrar yaptırdım ama bukez evlendiğimde kocaelide oturduğumdan orada medikal park hastanesinde yaptırdım, pişman oldum çünkü kaslarımı hareket ettirebiliyordum ve azıcık bir etkisi oldu oda 2ay sonra gitti... 600tl ye yaptılar pedikalpark da ama tekrar özgür beye gitmediğime pişman oldum...

Temmuzda yani yaklaşık 2 ay önce tekrar yaptırdım ama bukez en iyisi olsun dedim en kalıtelisi, özgür beyden memnundum ama bi önceki hayal kırıklığını maximum seviyede gidermek için ünlü bi doktor arayışına girdim ve fatih dağdelen e gittim, hani şu tv lere çıkan dore hospitaldeki dr. Tam bi hafta hıçkıra hıçkıra ağladım, hayatımda karşılaştığım en kötü uygulamaydı ve hoş olmayan muameleydi, hem dolgu hem botox için gitmiştim, dolguyu dudaklarıma ve kaş arama uyuşturmadan enjekte etti, botoxuda aynı anda yapıp hiç bi açıklama-uyarı-öneride bulunmadan beni sedyede bırakıp odadan ayrıldı, tekrar gelecek diye beklerken molaya çıktığını ve oradan ameliyata gireceğini öğrendim, dudaklarım kanıyordu, enjekte sırasında canım çok yandı uyuşturmadığı için ağlarak yaptı ve 10gün şişlik gitmedi, botoxsu da yaptıktan 3gün sonra göz kapağımın biri aşağıda biri yukarıdaydı, hatta aradım söyledim asistanına böyle böyle oldu dedim, resmimi gönderdim, ben yorum yapamam dr beyin görmesi lazım kontrole gelin dedi ama gitmedim, okadar soğudumki o hastaneden ve doktordan bidaha adım atasım gelmedi, ödediğim ücreti söylemiyorum bile, kendimi kandırılmış gibi hissettim (ki bu cümleyi asistanada aynen söyledim) velhasıl özgür evren ersoya gitmedime pişman olduğumla kaldım....

Ocakta ona gideceğim...

Son düzenleme:
Yok ben sizi kastetmedim sizin yazdıklarınızdan belli oluyor zaten reklam olmadığı ben diğerbaşka kullanıcılardan bahsettim yorumlardan belli oluyor zaten

Daha önce yazmıştım botox ve dolgu yaptırdım Altı ay sonra 2kez.sadece botoxu yaptırmayı düşünürken yanına birde 3 seans prp aldım.15 günlük ara ile yapılıyor.
3.cüsü aralık ayında öyle artisler gibi olmuyorsunuz ama eskisi gibi de değilim.Benim için en kötüsü göz kapaklarım düşüktü diğerlerini düzelteyim derken onlar iyi olurken göz kapaklarım çok kötü oldu.Şimdi gözlüksüz dışarda dolaşmak istemiyorum.Bir yeri yapmakla olmuyor,yada orası güzel olurken diğerinin kötü olduğu daha çok ortaya çıkıyor.Şimdi onu düzeltmek için birde göz kapağı ameliyatı çıktı?hadi hayırlısı.....

Yaptırdıktan sonra burada bilgilendirme yaparmısınız, bende göz kapağı ameliyatı olmak istiyorum ama çok çekiniyorum, boyox la kaldırmayı düşünüyorum düşük göz kapaklarımı en masum bu gibi geliyor, ama çok Merak ediyorum ameliyatını, belki sizden cesaret alırım, fiyatı ve süreci konusunda bilgilendirirseniz çok mutlu olurum

Çok özel değilse, fiyatı hakkında bilgilendirir misiniz?

Sent from my iPad using Kadınlar Kulübü
Benim yaptırdığım biyer var 3bölge 500 tl artık kalıcılığı 6 ya sürüyor ve çok doğal muhteşem duruyo isterseniz AB makeupstudio bi yaptırmadan danışın derim

Arkadaşlar Benim yaptırdığım yere gidin ben birçok yerde yaptırdım hem pahalı hemde2_3ayda yok oluyodu kaşımı yaptırırken tanıştım botoksu da demedim 6 ay kullanabiliyorum kanada ürünü ve amerikan ürünüdür botoks kullanıyorlar hem fiyatta piyasaya göre uygun göztepe de Facebook tan bulmuştum resaduf AB makeupstudio diye görüşün derim

Botoxum alın kaş arası olumlu oldu fakat göz kapağı düşüklüğümü daha çok ortaya çıkardı.Ben 3 yıllır göz kapağı ameliyatını düşündüm kısmet bir tesadüf sonucu oldum iyi ki yaptırmışım diyorum.

Dr.Selçuk Çekmeceli'ye yaptırdım ortamın süsü püsü önemli değil dedim çok ilgili her adım için bilgi veriyor ön görüşme yapmanız gerekiyor.Ücreti ise başka lüks yerlerdeki yaptırdığım botox fiyatına resimlerime bakınca iyi ki yaptırdım diyorum.

Bende 2 hafta önce Dr. Özgür evren ersoy a gıttım buradakı tavsıyelerı dınleyerek gercekten cok başarılıymış dolgu için gittim botox da yaptırdım oldukca başarılı bır dr . Tavsıyeleriniz ıcın teşkkürler . Gereksız işlem yapmıyor para olarak bakmıyor hastalara . Önemli hıssettırıyor insana kendını . Bende tavsıye edebılırım gönul rahatlı ile

Dun kontrole gittim ve rötuş yapıldı, ilk 1saat şişlik oldu ama geçti, bundan sonra 6 ayda 1 yaptiracagim.... Kısaca botoxumdan ve doktorumdan çok çok çok memnun kaldım
Ben rutus yaptirmiyorum bile . 1 defada cok guzel yapiyor benim dr um . ayrica ben yaptirip ise gidiyorum sislik olmuyor .

İlk defa yaptırınca 5 ay gidiyorsa ikinci defa yaptırınca kaç ay gidiyor?? Tekrar aynı eski haline mi dönüyor??

Ben de duzenli botoks yaptiryorum farkli yerlerde yaptirdim . en sevdigim botoks ankarada yaptirdim , suan tekirdag dayim zaman kolluyorum gidebilmek icin . yasim 43 fakat cok mimik kullaniyorum ondan yaptiriyorum . ankarada olanlar icin ozelden tavsiye edebilirim

Merhaba benim göz kapaklarım da çok düşüktü. Göz domtorum 55 yaşından önce yapmıyorum bu ameliyatı dedi. Tesadüfen kızımın migreni için botoks yaptırırken, doktorumuz ilacın fazla olduğunu istersem bana da botoks yapabileceğini, göz kapaklarımın bu sayede kalkacağını söyledi. Kabul ettim ve yaptırdım. Ne diyim Allah razı olsun. Ameliyat olmadan göz kapaklarım kaşım kalktı, 6 ay oldu hala gayet hoş görünüyorum.Ameliyat olanların göz kapağı dikişlerini gördükçe iyi ki botoks ysptırmışım diyorum

Herkes maske gibi bir suratla geziyor diye korkumdan yaptıramadım şu botoxu. 3 yıldır giderek derinlerşen kırışıklıklarımla boğuşuyorum. boşuna beklemişim bunca zaman. Hatta daha kötü oldu, kırışıklıklarım çok daha derinleşti. Dr. .... gittim (bir arkadaşımın doktoru oluyor kendisi. o elimden tutup zorla götürdü diyeyim açıkçası). Ay hiç de korktuğum gibi olmadı, sadece kırışıklıklarım gitti. Hatta düşen kaşlarımda hafif kalktığı için gözlerim ve göz makyajım daha güzel görünür oldu. Baş ağrılarım bile azaldı. Sanırım gerginlikten oluyorlardı, kaslar gevşeyince ağrılarda azaldı galiba. Neyse yani uzun lafın kısası botox öcü değilmiş arkadaşlar. Ama mutlaka iyi bir doktora yaptırın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tum piyasada 900 950 civari . ilk defa yaptiriyorsaniz 4_5 ay gidiyor .ama ben yillardir yaptiriyorum o yuzden 6 ayda bir yaptiriyorum
Merhabalar, benim en ciddi sikintim göz kapağı düşüklüğü.... Sizin kızınızın doktoru size yapmış sanırım. Etkili oldu mu sonra ki yıllarda da?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…