Botox Sonrası Deneyimlerimiz paylaşım alanı..

Merhabalar herkese 3defa botox tecrubem oldu ilk yaptirdigimda yarım tup gibi kullanıldı fiyatina 200 ödedim ikincisin de başka bir doktor dudak kenari kaldırma göz kenari alına yaptı sadece 400 odedim gelgelelim ankaradan taşınıp Bursaya yerlestik gittiğim her doktor 750 dedi Tamam dedim fakat bu 750 oldu iki kat fiyat neymis efendim göze ayrı bir tüp alına ayrı bir tüp dudak kenarına ayrı yani ortalama fiyat 2bini gecti ilk kez böyle birşey yasadim bana normal gelmedi ankaraya usenmeyip gidicem canım doktorlarima
Ankarada ki doktorunuz kimdi ??

Merhaba,

30 yaşımdayım. Botoxa başlamayı düşünüyorum, lakin korkularım var.

Botox'un uzun vadede, kasları felç ettiğinden dolayı, kasların küçülüp (çalışmamaktan zayıflayıp) yüzde sarkma, çökme (ya da benzeri, tam olarak ne kastettiklerini de bilmiyorum) yaptığını söyleyenler var. Şehir efsanesi midir, bilmiyorum. Bunu ispatlayan herhangi bir bilimsel araştırma bulamadım (almanca ve ingilizce çok araştırdım gerçekten). Dergilerde haberlerde yer alan yazılar sadece, ama herhangi bi düzgün kaynakları yok.

Sizin düşünceleriniz nedir bu konuda?
Şehir efsanesi tabii ki, botox oluşacak olan kırışıkları önleme amaçlı bir yöntemdir. Ben 35 yaşındayım yaklaşık 4 yıldır yaptırıyorum çok memnunum. Göz çevremde hiç kırışıklık yok şuan, herkes 27 falan sanıyor.

Şehir efsanesi tabii ki, botox oluşacak olan kırışıkları önleme amaçlı bir yöntemdir. Ben 35 yaşındayım yaklaşık 4 yıldır yaptırıyorum çok memnunum. Göz çevremde hiç kırışıklık yok şuan, herkes 27 falan sanıyor.
Selam hala botoks yaptırıyormusun,? Memnunmusun doktorunun adini rica ediyorum.

X