Botoks

Belediyenin tam karşısında Atakent estetik var. Doktorun eli çok hafif. Ve inanılmaz doğal yapıyorlar. Ben çok memnun kaldım. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.
Belediyenin tam karşısında Atakent estetik var. Doktorun eli çok hafif. Ve inanılmaz doğal yapıyorlar. Ben çok memnun kaldım. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.
Siz ne işlemleri yaptırdınız

Halkalida ben de bakmistim bir ara karar verememistim K kuzeypamir doktorun adi nedir, paylasmak yasak degildir degil mi 😮
En son atakoyde ersin aydin'a karar vermistim dogal botoks icin Z Zeynepselen
Ama bir turlu atak yapip baslayamiyorum 😊
Simdi bir de baby botoks neymis bakiyorum
Merhaba doktorun adı Selen hanım. İnstagramdan takip edebilirsiniz A atakent estetik

Salidan sonra yaz muhakkak yorumunu bekleyecegim 🤗
Umarim memnun kalirsin.

Tesekkurler bakacagim
Evet kızlar merhaba
Bugün botoksumu yaptırdım. Dr Selen hanıma bayıldım. Çok tatlı ve eli çok hafifti. Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim K kuzeypamir . Dudak dolgumu da daha sonra yaptırıcam şuan regli dönemindeyim şimdi yapmayalım dedi. Bir kaç öneride bulundu onlarıda daha sonra yaptırıcam. Kliniğin yeride çok güzel çalışanlarda çok ilgiliydi.

Evet kızlar merhaba
Bugün botoksumu yaptırdım. Dr Selen hanıma bayıldım. Çok tatlı ve eli çok hafifti. Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim K kuzeypamir . Dudak dolgumu da daha sonra yaptırıcam şuan regli dönemindeyim şimdi yapmayalım dedi. Bir kaç öneride bulundu onlarıda daha sonra yaptırıcam. Kliniğin yeride çok güzel çalışanlarda çok ilgiliydi.
Memnun kalmana sevindim,nasil oldu 😊
Dediginiz yerin instagram hesabi yeni acilmis degil mi bilgi alamadim pek o yuzden.

Memnun kalmana sevindim,nasil oldu 😊
Dediginiz yerin instagram hesabi yeni acilmis degil mi bilgi alamadim pek o yuzden.
Evet yeni açılmış çok özenli çalışıyorlar. Giittiğimde önce dr hanım dan bilgi aldım. Sonra benim için gerekli olan işlemleri söyledi, sonrasında yüzüme bir krem sürdüler biraz bekledim ve işleme aldılar. Şimdilik bi morarma yok sadece il k başta biraz kızardı.15 gün sonra kontrole çağırdılar.

X