Botoks Zehirlenmesi

gulklc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2024
34
0
32
Arkadaşlar asla botoks yaptırmayın dysport yaptırdığım halde yaşadıklarım tam bi kabus diş etlerim çekildi ağız kuruluğundan burun kuruluğu göz kuruluğu diş ağrısı baş ağrısı halsizlik hemen uyuma göz bulanıklığı neler çekiyorum neler...Allah biliyor çektiklerimi ölmeyi istiyorum allahım canımı alsın istiyorum bu çektiklerim rüya olsa uyansam diyorum öyle beter ağrılar...panzehirde verdiremedim kimse anlayamadı botoks zehirlenmesi olduğunu anladığımızda 15 gün olmuştu 6 Ağustosta ilk şikayetlerim başladı ...diş etlerimin sızıdan sıcak çay içemiyorum...psikolojim zaten beter gözlerimde siyah noktalar uçuşuyor iş hayatım zehir oldu bu nasıl bir şeydir...lütfen yaptırmayın hiç ihtiyacım yokken başıma bela oldu...Napıcam bilmiyorum doktorların bu konuda yardımı zaman...2 ay oldu 2 ay 20 yıl gibi geçti...sanırım bir daha eskisi gibi asla olamayacağım...geçici diyorlar diş etlerimin çekilme geri gelmeyecek ama

Son düzenleme:
Arkadaşlar asla botoks yaptırmayın yaşadıklarım tam bi kabus diş etlerim çekildi ağız kuruluğundan burun kuruluğu göz kuruluğu diş ağrısı baş ağrısı halsizlik hemen uyuma göz bulanıklığı neler çekiyorum neler...Allah biliyor çektiklerimi ölmeyi istiyorum allahım canımı alsın istiyorum bu çektiklerim rüya olsa uyansam diyorum öyle beter ağrılar...panzehirde verdiremedim diş etlerimin sızıdan sıcak çay içemiyorum...psikolojim zaten beter gözlerimde siyah noktalar uçuşuyor iş hayatım zehir oldu bu nasıl bir şeydir...lütfen yaptırmayın hiç ihtiyacım yokken başıma bela oldu...Napıcam bilmiyorum doktorların bu konuda yardımı zaman...2 oldu 2 ay 20 yıl gibi geçti...sanırım bir daha eskisi gibi asla olamayacağım...geçici diyorlar diş etlerimin çekilme geri gelmeyecek ama

Keşke yaptırdığınız yeride yazsanız🤦🏻‍♀️

Mecidiyeköyde bir yer eğer iyi olursam dava edeceğiz şuan onlarla uğraşamam dmden yazabilirim ama

X